in ,

Kanadalı kripto para borsası Coinsquare genişleme planını açıkladı

Coinsquare genişleme planını açıkladı.
Coinsquare genişleme planını açıkladı.

Kanadalı kripto para borsası Coinsquare genişleme planının bir sonraki aşamasını açıkladı: Küresel bir kripto borsası olmak.

Avrupa pazarındaki müşteriler, platformun tüm coinlerine erişebilecekler. An itibarıyla platformda Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, Dogecoin, Ethereum, Dash ve Litecoin gibi paraların alım satımı sağlanıyor.

Coinsquare genişleme planını duyurdu

Coinsquare, bu yılın dördüncü çeyreği için Avrupa’ya büyümeyi planladığını açıkladı.

Coinsquare CEO’su Cole Diamond şunları söyledi:

AB gibi devasa bir pazara girmek, Coinsquare’in 21. yüzyılın küresel finans kurumu olma vizyonu için iyi bir adım. Kanada’daki en büyük kripto para birimi borsası olarak faaliyet gösterdiğimiz her ülkede aynı yüksek kalitede, güvenli hizmet sunabilmek için uluslararası olarak nasıl genişlediğimize dikkat ediyoruz.

“Dünyanın en büyük yatırım firmalarından biriyle çalışacağız.”

Haber, Çin düzenleyici kurumlarının kripto para birimi ticaretini ve ICO’ları sıkıştırmaya yönelik çabalarının devam etmesiyle birlikte geliyor.

Ortaklık hakkında yorum yapan Diamond şunları söyledi:

Coinsquare’in bu kilometre taşı için heyecanlıyım. Japonya’ya güvenli, güvenli, kolay bir dijital para alım satım deneyimi sunmak için DLTa 21 gibi dünya lideri bir yatırım firması ile çalışmak Coinsquare’in misyonunda heyecan verici bir sonraki adımdır.

blokt

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Samsung SDS, BankSign isimli sertifikasyon sistemini duyurdu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
stellar ve ripple

Stellar ve Ripple arasındaki fark kapanıyor: XLM 1 milyon hesaba ulaştı

Ünlüler kripto paralar hakkında ne diyor?

İşte kripto paralar hakkında 16 ünlünün sözleri