Gbextr
CoinShares, dördüncü çeyrek Bitcoin artışının ardından 2020'de karını ikiye katladı
CoinShares, dördüncü çeyrek Bitcoin artışının ardından 2020'de karını ikiye katladı

CoinShares, dördüncü çeyrek Bitcoin artışının ardından 2020’de karını ikiye katladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Avrupa’nın en büyük kripto varlık yöneticisi CoinShares, yükselen kripto piyasaları yönetim altındaki varlıklarında önemli bir büyüme sağladıktan sonra 2020’de karını ikiye katladı.

Kısa süre önce İsveç’in Nasdaq First North Growth Market’indeki bir liste aracılığıyla halka açılan şirket, 31 Aralık 2020’de sona eren yıl için mali sonuçlarını açıkladı.

Dev kar

Başvurular, CoinShares’in faiz, vergi, amortisman ve amortisman öncesi düzeltilmiş kazancının (FAVÖK) bir önceki yıl 11,2 milyon £’dan iki katına çıkarak 22,4 milyon £’a yükseldiğini gösteriyor. Grubun 2020 için toplam kapsamlı geliri, 2019’da bildirilen 8,9 milyon sterlinlik rakamdan %109 artışla 18,7 milyon sterlin oldu.

Artan kârın temel itici gücü, şirketin borsada işlem gören bitcoin ürünleri (ETP’ler) yelpazesinde yönetim altındaki varlıklarda bir artışın olması. Yönetim altındaki grup varlıkları 2020’de %336 artarak 1,74 milyar £’a yükseldi.

Bu büyüme 2021’e kadar devam etti. CoinShares’in şu anda yönetim altında 4,5 milyar dolardan fazla varlıkları var. Bitcoin Tracker One ve amiral gemisi ETP’leri Bitcoin Tracker Euro, sırasıyla 1.3 milyar dolar ve 2 milyar doları tutuyor.

CoinShares CEO’su Jean Marie Mognetti, 2020’nin şirket tarihindeki en başarılı yıl olduğunu söyledi.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin