CoinGate, Binance Coin (BNB) cinsinden ödeme almayı kolaylaştırıyor

Binance 2.0 güncellemesi başlatıldı: Daha iyi işlem deneyimi için 9 inanılmaz özellik
Binance 2.0 güncellemesi başlatıldı: Daha iyi işlem deneyimi için 9 inanılmaz özellik

Litvanya merkezli bir kripto ödeme ağı olan CoinGate, Binance Coin (BNB) cinsinden müşteri ödemeleri almayı kolaylaştıracağını açıkladı. Şirket ayrıca, alınan ödemelerin satıcılar için daha basit hale gelmesiyle kullanıcılar tarafından otomatik olarak EUR / USD’ye veya BTC’ye göre ayarlanacağını da ekledi.

Resmi açıklamaya göre, Coingate’in ödeme ağını herhangi bir web sitesine entegre etmesi gerekiyor: CoinGate, e-ticaret içerik yönetim sistemleri veya web faturalandırma platformları için hazır entegrasyonlardan birini (WooCommerce, Magento, PrestaShop, OpenCart, WHMCS ve benzer) veya herhangi bir web sitesi ve farklı kod tabanı için yapılandırılabilen geliştirici API’lerden (örn. Ruby, PHP, Omnipay, Python, NodeJS…) birini kullanacak.

Birisi alınan ödemeleri kripto para biriminde tutmak isterse (örneğin Bitcoin’de ödeme almak için), bu durumda, genellikle CoinGate’i kullanmak için doğrulama gerekmeyecek. Ancak, Euro veya ABD Doları cinsinden ödeme yapılmak isteniyorsa, basit bir satıcı doğrulama prosedüründen geçmek zorunda kalınacak. Bu doğrulama, iş belgeleri ve yönetici kimliği yüklenerek yapılabilir.

CoinGate, Binance Coin için kayıt olma şartı getiriyor

Bitcoin, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin yanı sıra Binance’i kabul etmeye başlamak için CoinGate’e kaydolmanız gerekiyor. Bunun için e-ticaret eklentilerini veya API’yi kullanmayı düşünen kişi API kimlik bilgileri oluşturmalıdır. Değilse, devam edip ilk ödeme işlemlerini oluşturabilirsiniz.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu yeni haberi tweetledi:

Müşterilerinizin BNB ile ödeme yapmasına izin verin. Coingate ile euro ödemeleri alın veya Bitcoin’e dönüştürün.

Öte yandan ticaret hacmi ile en büyük kripto borsası olan Binance geçtiğimiz günlerde, platformundan dört altcoin çıkaracağını açıkladı. Ekip, Bytecoin [BCN], ChatCoin [CHAT], Iconomi [ICN] ve Triggers [TRIG] coinlerini çıkarma kararı aldı. Borsa, bu kripto paraların 12 Kasım’a kadar çekilmesine izin verecek.

bcfocus

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance