youtube
Coinbase’in eski İngiltere sorumlusu Zeeshan Feroz MoonPay'e katıldı
Coinbase’in eski İngiltere sorumlusu Zeeshan Feroz MoonPay'e katıldı

Coinbase’in eski  İngiltere sorumlusu Zeeshan Feroz MoonPay’e katıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto ödeme girişimi MoonPay, eski Coinbase İngiltere patronu Zeeshan Feroz’u büyüme müdürü olarak atadı.

MoonPay

Feroz, geçen yılın Ağustos ayında Coinbase İngiltere’nin CEO’su olarak işi bıraktığını ve o zamandan beri bir dizi kripto işletmesine danışmanlık yaptığını söyledi. Şubat ayında kripto bankacılık hizmetleri firması BCB Group’a danışman olarak katıldı.

2019’da piyasaya sürülen MoonPay, kripto için ödeme altyapısı oluşturarak diğer firmaların fiat para birimlerini kripto para birimine veya tam tersine dönüştürmek için sorunsuz işlemler oluşturmasına yardımcı oluyor ve kart ödemelerinden açık bankacılığa kadar bir dizi ödeme yöntemini destekliyor.

MoonPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Ivan Soto-Wright, “Bu temel altyapıyı, alana daha fazla ana akım benimsemeyi getirmek için demokratikleştiriyoruz. MoonPay, kripto dünyasına ve kripto ekonomisine açılan pasaportunuzdur” diyor.

Cüzdan operatörleri Bitcoin.com ve ZenGo dahil olmak üzere 250’den fazla kurumsal ortakla halihazırda 160’tan fazla ülkede aktif olan MoonPay’in devam eden genişlemesini Feroz denetleyecek ve yeni gelir akışlarını yakalayacak.

theblockcrypto

cryptolegions

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin