in ,

Coinbase’den büyük yenilik: Borsa müşterileri artık alım satım sinyali alacak

Coinbase’den büyük yenilik:Müşteriler artık alım satım sinyali alacak
Coinbase’den büyük yenilik:Müşteriler artık alım satım sinyali alacak

Amerikan kripto para borsası ve cüzdan servisi Coinbase, müşterilerine üç alım satım sinyali şeklinde toplu veri yayınladığını açıkladı. Coinbase yeni tekliflerini 17 Temmuz’da resmi bir blog yazısı ile duyurdu.

Coinbase üç alım satım sinyali sunacak

Sunulan üç alım satım sinyali en üst düzey etkinlik, tipik bekleme süresi ile popülerlik ve fiyat korelasyonu. Bu tekliflerin her birinin öne sürdüğü amaç, yatırımcıların ham fiyat ölçümlerinin ötesine geçen öngörülerle daha bilinçli ticaret stratejileri oluşturmalarını sağlamaktır.

Örneğin, tipik tutma süresi sinyali, belirli bir varlığın yeni bir işlemle taşınmadan önce tutulduğu gün sayısını izler. Varlık popülerliği, aynı kategorideki kaç kullanıcının belirli bir kripto para birimine sahip olduğunu izler. Bu ölçütler, yatırımcıların, toplam ve isimsiz bir biçimde, kullanıcı davranışını daha iyi anlamalarına olanak sağlamayı amaçlamaktadır.

Kriptoda türünün ilki

Duyuruya göre, bu yeni özellikler “kriptoda türünün ilki”. Coinbase, metriklerin halihazırda sağladığı geleneksel piyasa verilerinin yanı sıra sunulacağını da belirtti. Coinbase’deki tüketici ürünleri müdürü Max Branzburg’a göre, yeni araç hem web sitesi hem de mobil uygulama aracılığıyla dünya çapındaki tüm müşterilere açık olacak.

Araç, büyük işletmelerden gelen işlemleri analiz edecek ve ticari sinyaller üretecek, böylece yatırımcıların bilinçli kararlar almalarına yardımcı olacak. Sinyaller, Bitcoin ile Ethereum sahiplerinin ve diğer dijital varlıkların yüzde 10’undan elde edilen adsız işlem verilerine dayanacaktır.

Cointelegraph

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
PayPal’dan önemli hamle: Ripple Killer piyasaya sürülüyor

PayPal’dan önemli hamle: “Ripple Killer” piyasaya sürülüyor

2019 bitmeden XRP fiyatı ne kadar olabilir?

Ripple fiyat tahmini: İşte XRP’nin şimdiki adımı!