in , ,

Coinbase CEO’sundan baş döndüren Bitcoin tahmini geldi

1 BTC üstü bakiyeye sahip cüzdan sayısı rekor kırdı!
1 BTC üstü bakiyeye sahip cüzdan sayısı rekor kırdı!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, sadece bir Bitcoin sahibi olan kişilerin benzersiz bir servet sahibi olabileceğini söyleyen bir kripto girişimcisi korosuna katılıyor.

Coinbase CEO’su: “1 Bitcoin sizi zengin etmek için yeterli.”

Armstrong, Bitcoin’in kökenlerini, kıtlığını, servet oluşturma, enerji kullanımı, benimsenme ve potansiyelini analiz eden bir makaleye cevap veriyor. Makalede, kripto milyarderlerine kendi imajlarında oluşturulan bir sanat, kültür ve teknoloji dalgasını finanse eden “yeni Medici” deniyor:

Yeni dijital zenginlik hali hazırda yüzde 1’in geleneksel alanlarını, hatta hayırseverliği yeniden şekillendiriyor. 2017 yılının sonlarında, anonim bir kripto para birimi sahibi Pineapple Fund’ı başlattı ve hayır kurumlarına 86 milyon dolarlık Bitcoin vermeyi planladı. Sloganı, kripto patlamasının kapsamını öne sürüyor: “Yeterli paranız olduğunda, para önemli değil.” Fonun kurucusu 86 milyon doların, birikimlerinin çoğunu, ancak hepsini temsil etmediğini belirtti.

Makale, kripto topluluğunda önemli bir sorun olan Bitcoin ağını çalıştırmanın çevresel maliyetini sorgular ve Bitcoin sahipleri arasındaki varlık dağılımını analiz eder:

Blockchain, belki de daha kötüsü için, kıtlık olasılığını geri getirdi. Blockchain teknolojisinin yeni, merkezi olmayan bir anarşik düzen oluşturması gerekiyordu. Yine de kripto para patlaması ironik bir şekilde, kapitalizmin ezici eşitsizliklerini yeniden oluşturdu: Sahiplerinin sadece yüzde 4’ü dolaşımdaki Bitcoin’in yüzde 95’ine sahip…

Charlie Shremin ve Binance CEO’su: “Bitcoin insanların hayatını değiştirecek.”

Armstrong, tek bir Bitcoin’in gelecekteki değerini tahmin etmek için Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Bitcoin girişimcisi Charlie Shremin’e katıldı. Zhao kısa süre önce bir BTC’ye sahip olanların, dünyanın en zengin nüfusunun yeni bir kademesinin bir parçası olmalarının matematiksel olarak garanti edildiğini söyledi. Shrem’e gelince, gelecekte bir Bitcoin’in insanların hayatını değiştirecek tek şey olduğuna inanıyor:

Bitcoin’in gerçekte ne kadar az miktarda olduğuna bakın, 18 milyon kripto paranın biraz altında olması delilik. Bunun ne kadar az olduğunu düşün. Bu her Kahire vatandaşının sadece 1 Bitcoin alması için bile yeterli değil.  İhtiyacınız olan tek şey bir tanesi ve bu hayatı değiştirecek.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
23 Mayıs altcoin analizi: Ripple (XRP), EOS ve DGB'yi neler bekliyor?

Altcoin ve Bitcoin grafiği ne gösteriyor? Kripto kışı mı, yeni bir yükseliş mi?

Eczacılık ürünleri artık Bitcoin ile alınabiliyor

Eczacılık ürünleri artık Bitcoin ile alınabiliyor