in ,

Önde gelen Bitcoin borsası Coinbase, bu 8 altcoin’i listeleyebilir!

Önde gelen Bitcoin borsası Coinbase, bu 8 altcoin’i listeleyebilir!
Önde gelen Bitcoin borsası Coinbase, bu 8 altcoin’i listeleyebilir!

Önde gelen Bitcoin borsası Coinbase, 8 altcoin’i platformunda listelemek için araştırdığını duyurdu.

Bitcoin borsası Coinbase, 8 altcoin’i listelemek için araştırıyor

Borsa, dünyanın her yerindeki müşterilere yeni kripto varlıklarının sunulmasını sağlamaya devam ediyor.  Borsa 8 altcoin’i listelemek için araştırdıklarını açıkladı. Bu altcoin’ler alfabetik sıraya göre şunlardır: AlgorandCosmosDashDecredMaticHarmonyOntoloji ve Waves:

Coinbase’in hedefi, teknik standartlarına ve geçerli yasalara uyan tüm varlıklar için destek sunmak. Zamanla, dünya genelindeki müşterilerimizin Coinbase üzerinden dolaşımdaki tüm dijital varlıkların toplam piyasa değerinin en az %90’ına erişebilmesini bekliyoruz. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için, güvenlik, uyumluluk ve projenin dünyaya açık bir finansal sistem oluşturma misyonumuzla uyumlaştırılması gibi faktörleri değerlendirmek için muhtemel varlıkları Dijital Varlık Çerçevemize göre değerlendiriyoruz. Bugün, bir dizi yeni varlık eklemeyi araştırdığımızı duyuruyoruz. Araştırma sürecinin bir parçası olarak müşteriler, halka açık API’leri ve bu varlıkları potansiyel olarak destekleyecek mühendislik çalışmaları yürüttüğümüz diğer faaliyetleri görebilir. Bu yeni varlıklar alfabetik sıraya göre, şunlardır: AlgorandCosmosDashDecredMaticHarmonyOntoloji ve Waves.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birik
7im, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kripto para sektörünün devleri FED’in son açıklamasını yorumladı

ABD Fed ödeme sistemi kuruyor, kripto topluluğu ise tepkili

Bitcoin balinaları son iki yılın rekorunu kırdı! Halving’den beklenti büyük

Bitcoin, Ethereum, Ripple  ve Tether balinalarından dikkat çeken hareketlenmeler