in , ,

Changpeng Zhao, milyarlarca insanın Bitcoin’in arkasında olduğunu iddia ediyor

Binance CEO'su: "Kripto ile çalışmayan bankalar, interneti reddeden kitapçılar gibidir!"
Binance CEO'su: "Kripto ile çalışmayan bankalar, interneti reddeden kitapçılar gibidir!"

Dünyanın en yüksek hacmine sahip kripto para platformunun CEO’su olan Changpeng Zhao (CZ), Bitcoin’in (BTC) yakında 16 bin dolarlık bir fiyata ulaşacağına inanıyor.

Changpeng Zhao (CZ), şu anda dünyada 2017’de yaşanan yükseliş gibi 20 bin dolardan daha yüksek değerlere ulaşmak için bu kripto paraya sahip olmaya çalışan 1,4 milyar insan olduğu görüşünde.


Binance CEO’su, attığı twitte şöyle devam etti:

Fiyat tahmini kolaydır. Önemli olan zamanlamayı ayarlamak.

Söz konusu 1.4 milyarlık insan derken, CZ dünyanın en büyük ülkesine, Çin’e atıfta bulunmuş olabilir. CZ’in bu sözleri, anonim 4chan kullanıcılarının Bitcoin ile ilgili tahminlerinin tutmamasından sonra sarfetti. 21 Ocak’ta söz konusu platformda bir kullanıcı, Bitcoin’in dibi gördüğünü söyleyerek birkaç yükseliş hedefi tahmininde bulunmuştu.

Nisan ayında, kişi gerçekten Bitcoin’in 5.300 ABD dolarına ulaşacağını tahmin etmişti. Bitcoin daha sonra 9.200 doları aştı ve Temmuz ayında hedef tahmini de tuttu.  Bununla birlikte, Ekim ayının bitmesi ve BTC’nin 16.000 doları görmemesiyle tahmin zinciri kopmuş oldu.

cryptodaily


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin yükselirken Bakkt günlük hacminde Yeni ATH'ye ulaşıyor

Bakkt’ın Bitcoin vadeli işlemleri yüksek kalmaya devam ediyor

PrimeBit

PrimeBit, yepyeni özellikleriyle yatırımcılara daha verimli bir deneyim sunuyor