in ,

Cathie Wood, Bitcoin’in 500.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini açıkladı!

Cathie Wood, Bitcoin'in 500.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini açıkladı!
Cathie Wood, Bitcoin'in 500.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini açıkladı!

Kripto Para Haber – Yatırım yönetimi firması Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, bilinen bir Bitcoin boğasıdır.

Yakın tarihli bir röportajda, Wood’a önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin fiyat tahmini soruldu ve buna Bitcoin başına 500.000 dolar rakamıyla yanıt verdi ve bu en popüler kripto para biriminin fiyatının beş yıl içinde on kat artacağına inandığını iddia etti.


Wood liderliğindeki Ark Invest, Grayscale Bitcoin Trust ($GBTC) aracılığıyla Bitcoin’e milyonlarca yatırım yaptı ve ayrıca Coinbase gibi kripto şirketlerine doğrudan yatırım yaptığı biliniyor. Wood, konferans sırasında kurumların kripto pazarını keşfetmeye devam edeceğine ve daha birçok kişinin bilançolarına BTC ekleyeceğine inandığını söyledi.

Wood, yalnızca Bitcoin yatırımlarına sadık kalıp kalmayacağı veya diğer seçenekleri araştırıp keşfetmeyeceği sorulduğunda, El Salvador’un Bitcoin’i benimsemesine atıfta bulunarak, ülkelerin artık yasal ihale olarak kabul etmeye başladıkları için Bitcoin’in varsayılan seçenek olduğunu söyledi.

Cathie Wood ve Ethereum ilişkisi

Wood, artan geliştirici faaliyeti ve üzerinde büyüyen Defi ve NFT gibi yeni ekosistemler göz önüne alındığında, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyleyerek desteğini iletti. Cathie Wood, Defi pazarına karşı özel bir ilgisi olduğu şu cümlelerle gösterdi:

Ethereum, NFT’ler ve DeFi sayesinde geliştirici alanlarında bir patlama yaşıyor. Bu sektörde tüm yeni projeler Ethereum altyapısı kullanılarak yapılıyor bu da gözle görülecek kadar büyük bir başarıdır.

 

 

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükseliş işaretleri gösteren AAVE düşüş eğiliminden kurtuluyor mu?

Yükseliş işaretleri gösteren AAVE düşüş eğiliminden kurtuluyor mu?

SEC Başkanı Gensler, kripto varlık platformlarına çağrıda bulundu!

SEC Başkanı Gensler, kripto varlık platformlarına çağrıda bulundu!