in ,

İşte popüler analistlerin çarpıcı altcoin tahminleri

İşte popüler analistlerin çarpıcı altcoin tahminleri
katy perry,bitcoin,altcoin

Büyük ölçüde öngörülen bir hareketle, Bitcoin bir kez daha beş rakamın altına düştü. Ancak analistler bu düşüşün altcoin’lere yarayabileceğini belirtiyor.

Crypto Hamster: “Altcoin’ler Bitcoin’den biraz daha fazla büyümeye başladı.”

Dünün 10 bin 200 dolara olan BTC yükselişi kısa sürdü. Bitcoin, büyük kırmızı saatlik bir mumu bir kez daha geri bırakmadan önce, 10 bin doların üzerinde işlem gördü.  BTC’nin geçtiğimiz haftaya düştüğü yerlerde, 9.200 dolar civarında daha düşük bir seviyede destek var. Günlük hacim de 15 milyar dolara geriledi, ancak pazarın hakimiyeti yüzde 67’nin üzerinde kaldı.

Bitcoin

Yatırımcılar BTC hakimiyetindeki hareketleri görmeye başlıyor ve bazıları bunun altcoin’ler üzerinde bir etkisi olup olmayacağını merak ediyor. Popüler analist Crypto Hamster, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BTC yükseldi, Bitcoin baskınlığı aşağı mı kaydı? Çok kısa bir süre önce Bitcoin büyümeye başlamadan hemen önce altcoin’ler ondan biraz daha fazla büyümeye başladı.

https://twitter.com/CryptoHamsterIO/status/1154678609128218625?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1154678609128218625&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.newsbtc.com%2F2019%2F07%2F26%2Fbitcoin-continues-its-retreat-as-altcoins-blindly-follow%2F

Crypto Rand: “Şu anki aralık ve hacim durumu ticarete ilgisiz.”

Ancak analist ‘Crypto Rand’ tarafından belirtildiği gibi şu anda bu altcoin eğilimi ilgi çekici görünmüyor:

Farklı zaman dilimlerinde Bitcoin ve Ethereum’u analiz ettikten sonra, aynı sonuca varıyoruz. Şu anki aralık ve hacim durumu ticarete ilgisiz. Sabır bir erdemdir.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Japonya'nın önde gelen borsasından XRP atağı

Ripple (XRP)’da rekor sayıda müşteri işlemi gerçekleşti!

“Ethereum yüzde 1.000 artacak ve altcoin patlamasına hazır olun!”

Ünlü analist: “Ethereum yüzde 1.000 artacak ve altcoin patlamasına hazır olun!”