in

Cardano fiyat tahmini: ADA boğaları 1,50 dolar seviyesini test etti

Cardano yerçekimine meydan okuyor, tüm zamanların rekoru sonrası çok beklenen 3 dolar gelir mi?
Cardano yerçekimine meydan okuyor, tüm zamanların rekoru sonrası çok beklenen 3 dolar gelir mi?

Kripto Para Haber – 2 Ağustos Cardano fiyat tahmini yazımızda, ADA cephesinde olan bitenleri inceliyoruz. Cardano fiyatı şu anda çok önemli bir destek seviyesi civarında seyrediyor. Ancak yeni bir yükseliş öncesi küçük bir geri çekilme olası görünüyor. Bu nedenle, yatırımcılar ADA’nın kritik talep engellerini düzeltmesini bekleyebilirler.

Cardano fiyat tahmini: ADA fiyatı yükselişte

Cardano fiyatı 20 Temmuz’dan bu yana %37 arttı, ancak son yükseliş daha yüksek bir zirve oluşturamadı. Bu düşüş eğilimi gibi görünse de, daha düşük seviye, son üstel tırmanıştan sonra gelen düzeltme için hazırlık olabilir.


Ayrıca, Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI), 6 saatlik grafikte kırmızı mum şeklinde bir satış sinyali verdi. Bu teknik oluşum, kartlarda bir ila dört mum düzeltmesinin olabileceğini gösteriyor.

Günlük Cardano fiyat tahmini görünümünde satış baskısı artar ve bir düzeltmeye yol açarsa, yatırımcılar ADA’nın 1.350 dolardaki %50 Fibonacci düzeltme seviyesinin altına düştüğünü görebilir. Bazı durumlarda, 1.251 dolarlık destek seviyesi, geri dönüş için muhtemel nokta olabilir.

Bu bariyerin etrafındaki satın alma baskısında olası bir artış, arz bölgesini 1,44 ila 1,50 dolar arasında yeniden test eden yeni bir yükseliş trendini başlatabilir. Bu hareket, 1.251 dolardan %20’lik bir tırmanışa sebep olabilir.

Cardano fiyat tahmini: ADA günlük grafiği
Cardano fiyat tahmini: ADA günlük grafiği

Cardano fiyat tahmini yapan analistler ADA için işlerin sakin ve iyimser göründüğünü belirtse de, 1.251 dolarlık destek seviyesi negatif yönde kırılırsa işler ters gidebilir. Böyle bir hareket, zayıf bir satın alma baskısına işaret ederek 1.195 dolar ile 1.149 dolara giden yolu açabilir.

Düşüş momentumu 1,149 dolarlık talep bariyerini aşarsa, yükseliş tezini geçersiz kılacak ve “Ethereum katili” için aşağı hareketi tetikleyecektir.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jack Dorsey'in şirketi CashApp'te Bitcoin gelirleri üçe katlandı

Jack Dorsey’in şirketi CashApp’te Bitcoin gelirleri üçe katlandı

Ethereum, Ripple ve Shiba Inu fiyat analizi: ETH, XRP ve SHIB'de son durum

Ethereum, Ripple ve Shiba Inu fiyat analizi: ETH, XRP ve SHIB’de son durum