in ,

Bytecoin (BCN) ayı piyasasından sağ çıkabilecek mi?

Bytecoin (BCN) son 8 ayda değerinin %85'ini kaybetti
Bytecoin (BCN) son 8 ayda değerinin %85'ini kaybetti

Çoğu kripto paralar, ayı piyasasının şu anki durumunda zor bir zaman geçiriyor ve eğer bu sene kaybedebileceğimiz kripto paralar olacaksa, Bytecoin (BCN), bu kripto paralardan biri olabilir. Yılın başında projenin en parlak zamanı yaşandı ve 7 Ocak’ta piyasada bakımından en değerli 21. kripto para oldu. Ocak ayında Bytecoin, 2,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile 0,016055 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Bytecoin (BCN) son 8 ayda değerinin %85’ini kaybetti

Şimdi, ise Bytecoin düşüş sergiliyor ve 4,2 milyon dolarlık piyasa değeri ile 24.  en değerli kripto para olarak görünüyor. Ayrıca, Bytecoin yazım sırasında 0,002588 dolardan işlem görüyor. İstatistiğe baktığımızda, ağın son sekiz ayda ticaret değerinin %85’ini kaybettiğini görüyoruz.

Bytecoin (BCN) fiyat grafiği
Bytecoin (BCN) fiyat grafiği

Bytecoin 2012’de, CryptoNote teknolojisindeki ilk kripto para birimi olarak, anonim nakit anlaşması için tasarlanmış açık kaynak kodlu olarak piyasaya sürüldü. Gizliliğe odaklanan Bytecoin, sır yaklaşımına sahipti ve geçen sene ekip imajlarını değiştirmeye ve daha fazla şeffaflık sunmaya karar verdi. Wep sitelerinde, takımın biyografilerinde, herhangi bir medya bağlantısı olmasa da, artık kişilerin resimleri var.

Monero, Bytecoin (BCN) hard forku olarak çıktı

Bitcoin’in aksine, Bytecoin bellek bağımlı olmayan bir Egalitarian PoW kullanır ve bu nedenle ucuz bir şekilde yüksek verimli CPU madenciliği kuleleri üretilebilir. Bu da madenciliğin tekelleştirilmeyeceği anlamına gelir. Ayrıca, Monero’nun Bytecoin Blockchain’inin hard forku olduğu az bilinen bir gerçek.

Bytecoin, ilgi az olan tokenlerden biri olarak kaldı ve en iyi 50 kripto para içinde olmasına rağmen hiçbir zaman ilk 20’ye giremedi. Muhtemelen Bitcoin’in yerini almayacak, zaten bu hiçbir zaman geliştiricilerin hedefi değildi. Umarız proje, ayı piyasasında hayatta kalmayı başarır.

Coininsider

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Şeffaflık sağlamak için Blockchain tabanlı yetenek yarışması yapılacak

K-Pop star bulmak için Blockchain tabanlı yetenek yarışması yapılacak

Lympo (LYM) egzersiz ve aktif yaşam tarzlarını teşvik edecek

Lympo (LYM) tokeni Eski Estonya Başbakanı Taavi Rõivas’ı ekibine kattı