youtube
Büyük adresler Bitcoin bakiyelerini artırıyor: Fiyata etkisi nasıl olur?
Büyük adresler Bitcoin bakiyelerini artırıyor: Fiyata etkisi nasıl olur?

Büyük adresler Bitcoin bakiyelerini artırıyor: Fiyata etkisi nasıl olur?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Par Haber – Bugünlerde kripto para piyasasındaki en büyük Bitcoin sahiplerinin hakimiyeti artıyor ve rakamlar da son dalgalanmayı destekliyor. En az 100.000 token tutan büyük Bitcoin adreslerinin şimdi toplam 664.000 BTC’si var.

Büyük Bitcoin sahiplerinin ellerinde tuttukları tokenler arttı

Blockchain ve kripto analitik platformu Santiment’in verileri, en az üç adresin 100.000’den fazla Bitcoin’e sahip olduğunu gösteriyor. BTC fiyatındaki düşüşe rağmen, en iyi BTC adreslerinin toplam varlıkları son 6 haftada arttı.

“Bitcoin’in 100k+ tokene sahip en büyük adresleri, Şubat 2021’de sadece 260k BTC’de oturduktan sonra şu anda 664k BTC tutuyor. Şu anda en az bu boyutta 3 adres var. Santiment, Haziran ayının sonunda, fiyatların artmasından hemen önce Tüm Zamanların En Yüksek seviyesi olan 693 bin BTC tuttu”

BTC’nin balina varlıklarındaki artış sürerken, bir kripto adresi yaklaşık 132 milyon dolar değerinde Bitcoin taşıdı. Whale Alert’e göre, bir BTC cüzdanı 16 Şubat 2022’de dijital borsa Gemini’ye 3.000 token aktardı.

Bu fiyat aralığı önemli olabilir

24 Ocak 2022’den bu yana %25’ten fazla toparlanmanın ardından, Bitcoin fiyatı 43.000 dolar seviyesinin üzerinde istikrar kazanıyor. BTC’nin hash oranı bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 194 EH/s’ye ulaşmış olsa da, belirsiz küresel ekonomik koşullar nedeniyle boğalar tam kontrolü ele geçiremedi.

Fiyata etkisi ne olur?

Gelinen noktada büyük Bitcoin sahiplerinin BTC’ye daha fazla güvendiğini görüyoruz. Bu yatırımcılar kripto para yatırımlarını da arttırırsa mutlaka fiyatta olumlu bir etkisi olacaktır. Birlikte göreceğiz.

cryptolegions

financemagnates


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin