in , , ,

Bütün gözler Doge ’de ama 2021’in en çok kazandıranı değil- işte en çok kazandıran ilk 10 kripto para

Bütün gözler Doge ’de ama 2021'in en çok kazandıranı değil
Bütün gözler Doge ’de ama 2021'in en çok kazandıranı değil

2021 yılında Doge coin’in muhteşem fiyat performansı su götürmez bir gerçek. Kripto paranın gelecekte bir potansiyeli olup olmadığını konusunda şüpheli olabiliriz, Ancak doge rallisi inkâr edilemez bir gerçek. Yılbaşından bugüne, % 6708 arttı. Asıl ilginç ve çılgınca olan ise Doge yükselişi, 2021’in en iyi performansı değil, sadece en popüler olanı oldu.

Bu tabloya göz atabilirsiniz:


İşte 2021’de şimdiye kadar en çok kazandıran ilk 10 kripto para:

10- FTM

Yılbaşından bugüne büyüme: % 3964

Fantom, Ethereum ile tamamen uyumlu, ancak daha ucuz ve daha hızlı olan açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformu. Proof-Of-Work veya Proof-Of-Stake kullanmaz, aBFT konsensüs protokolünü kullanır. Hız, güvenlik ve düşük ücretler vaat ediyor.

Platform, içinde yerleşik bir DeFi bileşenine sahip. Fantom Finance’i kripto para birimleri ticareti, ödünç verme ve ödünç almak için kullanabilir, likidite hissesine katılabilir ve FTM kripto paraları basabilirsiniz. Bu, ağın yerel kripto para birimi ve platform doğru Dapp’leri çekerse çok daha fazla büyüyebilir.

9- PROM

Yılbaşından Bugüne Büyüme: % 4156

PROM, Prometeus Network’ün yerel tokeni. Görevleri, ürettiğiniz verileri korumanıza yardımcı olmak. Prometeus size verileriniz üzerinde tam kontrol sağlar ve hatta isterseniz onlardan para kazanmanıza da yardımcı olur. Ağ, “merkezi olmayan ve sansüre dirençli bir çerçeve oluşturmak için genel blok zinciri teknolojilerini” kullanıyor.

Ignite adında bir kardeş ürünleri var. Sansürlenemeyen ve güvenlik duvarına dayanıklı, merkezi olmayan bir mikroblog platformu. Hizmetin merkezi bir yönetimi yok ve projeyi topluluk yönetiyor.

8- WRX

Yılbaşından Bugüne Büyüme: % 4254

WazirX, Binance tarafından desteklenen bir Hint kripto para borsasıdır. Dahili işlemleri için WRX tokenini kullanıyorlar. Bitcoin ve Ethereum kripto küsüratlarınızı WRX’e aktarabilir ve ticaret ücretlerini ödemek için kullanabilirsiniz.

Ağustos ayında, borsa otomatik bir piyasa yapıcı protokolü -AMM başlattı. WazirX’in DeFi’ye girmesinin tokenin yıldız çalışmasını hızlandırmış olması muhtemeldir.

7- MATIC

Yılbaşından Bugüne Büyüme: % 5089

Matic ağı, kullanıcıların “ölçeklenebilir DApp’ler oluşturmasına” olanak tanıyor. Bu şirketin misyonu, DeFi’nin kullanıcı deneyimini yeni boyutlara taşımak, “kullanıcılar ve merkezi olmayan dünya arasındaki etkileşimi” basitleştirmek. Ethereum ile hepsi bir arada ve “kitlesel olarak benimsenmesine yardımcı olmaya kararlılar.” Matic, Decentraland ve Maker Dao gibi yüksek profilli projelerle çalışıyor.

Görevlerini genişletme ve isimlerini Polygon olarak değiştirme sürecindeler. Yeni sloganları “Ethereum’un Blokzincir İnterneti” dir. Ağın yerel tokeni MATIC, var olmaya devam edecek ve aynı adı taşıyan rekorları kıracak.

6- DENT

Yılbaşından bugüne büyüme:% 5927

Bu proje, bu listedeki diğerlerinden tamamen farklı. Dent wireless, kullanıcıların süresinin dolmasına izin vermek yerine Mobil Verileri satın alması, satması ve paylaşması için bir pazar oluşturdu. “Mobil Veri Sektörünü tokenize ediyorlar.” Platformları Ethereum üzerinden çalışıyor. Dent’in şu ana kadar 80 ülkede 26 milyon kullanıcısı var.

Halk bunu açıkça değerli bir proje olarak görüyor. Para kullanarak oy veriyorlar.

DOGEUSDT -05/02/2021 – TradingView

Bingbon üzerindeki Doge fiyat grafiği | Kaynak: TradingView.com’da DOGE / USDT

5- DOGE

DOGEUSDT
doge/usdt grafiği

Yılbaşından bugüne büyüme: % 6708

“Doge” mizahi bir anlayışla başladı. Şimdi bakın, yılın en büyük hikayelerinden biri haline geldi. Öyle ki bu konuda hiçbir şey söylememize gerek kalmıyor. Zaten biliyorsun.

4- CAKE

Yılbaşından bugüne büyüme: % 6897

PancakeSwap temelde UniSwap’in klonudur. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş Merkezi Olmayan Borsa -DEX, bu nedenle her işlemin ücreti Ethereum tabanlı muadilinden çok daha düşük. PancakeSwap, buna rağmen yılın en sıcak projelerinden biri.

Kullanıcı stake ederek veya borsaya likidite sağlayarak CAKE kazanır. Bu CAKE, PancakeSwap ekosistemindeki her tür şeyin yakıtıdır.

3- VRA

Yılbaşından bugüne büyüme: % 8561

Verasity, 2019’dan beri var, ancak şirket yalnızca 2021’de Görüş Kanıtı (Proof Of View) için bir ABD patenti aldı. Blockchain tabanlı çözüm herhangi bir videodan alınan her görüntülemenin orijinal ve doğrulanmış olduğunu garanti eder. Servisleri, yaygın olarak kullanılan herhangi bir video oynatıcıda çalışır. Kullanıcılar ayrıca VRA’yı depolamak ve belirli videoları izledikleri için ödül olarak almak için bir cüzdan alırlar. İçerik oluşturucular, içeriklerinden para kazanmanın daha iyi bir yolunu da elde ediyor.

Böylece herkes kazanır. Özellikle bu coinin ilk yatırımcıları.

2- OMI

Yılbaşından Bugüne Büyüme: % 18102

OMI tokeni, VeVe platformunun değişim aracıdır. Platformda, dijital koleksiyon veya NFT satın alabilir ve satabilirsiniz. Hizmet, GoChain blok zinciri üzerine kuruludur, bu nedenle OMI bir GO20 tokenidir.

Yakında OMI, UniSwap’te listelenecek. Bu yüzden kripto parada volatil hareketler görülebilir.

BAKEUSDT fiyat grafiği – 05/02/2021

Binance üzerinde BAKE fiyat grafiği | Kaynak: TradingView.com’da BAKE / USDT

1- BAKE

BAKEUSDT price chart - 05/02/2021

Yılbaşından Bugüne Büyüme: % 35277

Daha ucuz ve daha hızlı Binance Akıllı Zincir üzerinde yaşayan Ethereum tabanlı bir ürünün başka bir klonu. BakerySwap hem otomatik bir piyasa yapıcısı -AMM hem de bir NFT borsası. Kullanıcılar likidite havuzlarına likidite katar ve tazminat alırlar. Genel olarak, elbette BAKE tokeni olarak verilen harika ödüller sunar.

Ve bu token, bu yılın ilk yarısının en çok kazandıranı. İkinci yarıda ne olacağını hep beraber takip edeceğiz.

bitcoinist


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs Hindistan’da sağlık sistemini çökertti, Binance bağış yapacağını duyurdu

Koronavirüs Hindistan’da sağlık sistemini çökertti, Binance bağış yapacağını duyurdu

Binance Smart Chain sistemine kredi saldırısı

Binance Akıllı Zincir (BSC) sistemine şok hack saldırısı