in , , ,

Bu hafta en iyi performans gösteren 5 kripto para

4 kripto para
Bu 4 kripto para bir haftada yüzde 100’ün üzerinde arttı

Kripto Para Haber – Kripto para piyasası yükseliş devam ediyor. Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi büyük kripto paralar muazzam performanslarıyla dikkat çekiyor. Ancak bazı altcoin’ler de performanslarıyla ilgi çekmeye devam ediyor. Yazımız yayına hazırlanırken Bitcoin fiyatı, 18.20 dolar seviyesinde bulunuyordu.

BTC/USDT Haftalık Grafiği - kripto para haber
BTC/USDT Haftalık Grafiği

En iyi performans gösteren 5 kripto para

Bu hafta yükseliş performanslarıyla dikkatleri üzerlerine çeken beş kripto parayı şu şekilde sıraladık.


Yearn.Finance (YFI) +% 51,7

YFI/USDT Haftalık Grafiği
YFI/USDT Haftalık Grafiği

yearn.finance, hiç şüphesiz DeFi sektörünün en iyi performans gösteren projelerinden. Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden bu yana, token, % 1.000’in üzerinde değer kazandı. Yearn.finance, yatırımcının DeFi alanına yatırım yapmasını kolaylaştırmak için çeşitli çözümler sunuyor. Faiz oranı optimizasyonu, sigorta ve çok daha fazlası hizmetleri arasında. Proje geliştiricisi Andre Cronje son derece aktif ve sürekli proje üzerinde çalışıyor. Son 7 günde, YFI fiyatı neredeyse yüzde 51,7 oranında arttı. Bu da en iyi performans gösteren 5 kripto para listemizde yer almasını sağladı.

Sushi (SUSHI) +% 31,95

SUSHI/USDT Haftalık GrafiğiSUSHI/USDT Haftalık Grafiği

Sushi, AMM pazarında oyunun kuralını değiştirmeye ve aynı zamanda yerel tokeni SUSHI aracılığıyla ağ üyeleri için geliştirilmiş ödüller gibi Uniswap’te daha önce bulunmayan ekstra özellikler eklemeye çalışıyor. Sürekli olarak iyi performans gösteriyor. Sushi, Eylül 2020’de Uniswap’in bir çatalı olarak piyasaya sürüldü. Son 7 günde, SUSHI fiyatı neredeyse yüzde 32 oranında arttı.

Waves (+% 68,87)

WAVES/USDT Haftalık Grafiği
WAVES/USDT Haftalık Grafiği

Waves, kendisini Web 3.0 uygulamaları ve merkezsiz çözümler için açık bir blok zincir protokolü ve geliştirme araç seti olarak tanımlıyor. Kripto para, son birkaç günden beri sürekli olarak iyi bir performans sergiliyor. Waves fiyatı, son yedi günde neredeyse yüzde 70 arttı.

Huobi BTC (HBTC) +% 59,1

HBTC Haftalık Grafiği
HBTC Haftalık Grafiği

Huobi Blockchain Ekibi tarafından çıkarılan HBTC, % 100 BTC tarafından desteklenen standart bir ERC20 token olarak tanımlanabilir. Bitcoin ile benzer bir değeri desteklerken aynı zamanda Ethereum’un uyarlanabilirliğine de sahip. Merkezileştirilmiş borsa ve DeFi pazarı arasında bir bağlantı olarak HBTC, kullanıcıları, DeFi pazarına girmeleri için güçlendirme ve DeFi pazarına yüksek kaliteli varlıklar sunma hedefine sahip. Son 7 günde, HBTC fiyatı neredeyse yüzde 59.1 arttı.

Ripple (XRP) +% 67,06

XRP/USDT Haftalık Grafiği - kripto para haber
XRP/USDT Haftalık Grafiği

Ripple tokeni XRP, muazzam bir performans gösterdi. Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto paranın sermaye değeri neredeyse % 45 arttı ve ticaret hacmi de son iki günde % 100 artış gösterdi. XRP’deki yüzde 67’lik fiyat artışının kesin nedeni hala bilinmiyor. Ancak dünyanın en büyük bankalarından biri olan Santander’in Ripple tarafından desteklenen One Pay FX sistemi ile 450 milyon Euro’luk işlem gerçekleştirmiş olması, fiyat artışını tetiklemiş olabilir.

cryptoticker


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hackerlar kripto madenciliği yapmak için PC oyunlarını kullanıyor

Hackerlar popüler kripto hizmetlerinin etki alanlarını kontrol ediyor

Visa kripto para ödemelerine izin verecek: Reuters

Visa CEO’su, şirketin kripto para planlarını açıkladı: “Yakından ilgileniyoruz.”