kayseri escort
Adacash
Winkyverse
Bu altcoinler Kasım ayının yıldızı olabilir! Ünlü analist listesini paylaştı
Bu altcoinler Kasım ayının yıldızı olabilir! Ünlü analist listesini paylaştı

Bu altcoinler Kasım ayının yıldızı olabilir! Ünlü analist listesini paylaştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto para endüstrisi, her kripto meraklısının öğrenmeye aç olduğu bir sektör. Bu dijital varlık alanında hiç kimse tam manasıyla kusursuz seviyede bilgi edinemiyor. Kripto uzmanları bile doğru seçimleri yapmak için piyasa hakkında gerçekleri araştırmak istiyor. Kripto piyasasının oynaklığı, piyasanın belirli yönünü belirlemeyi neredeyse imkansız hale getiriyor. Fakat şu anda herkes boğa piyasasının tadını çıkarıyor.

Bitcoin tahmini

Youtube’daki popüler yatırımcılardan Crypto Banter’a göre tarih tıpkı 2017’de olduğu gibi tekerrür ediyor. Ayrıca Bitcoin’in dört yıl önce olduğu gibi bir büyük kırılma daha yaşaması bekleniyor. Bu sefer BTC başına 70 ila 80 dolar arasında bir fiyat mümkün hale gelebilir. Hakimiyet harika görünüyor ama ünlü analist, hakimiyet yüzdesinin %45-50’ye düşeceğini ve sonra %60’a çıkacağını düşünüyor.

Arweave (AR) dikkat çekiyor

Ek olarak, NFT’lerin yeni başladığı inancı piyasaya hakim olmayı sürdürüyor. Artık NFT’nin gerçek değeri de tam olarak belirlenebiliyor.

Benzer şekilde, tüm NFT’lerin gelecekte Arweave’de (AR) depolanacağı iddiası var. Çünkü şu anda AR’nin yaptığını yapan hiçbir protokol yok.

Huobi

Polkadot (DOT) yeni zirveler yolunda olabilir

Altcoinlerde, Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) yeni zirveler kaydetti ve böylece kripto alanında altcoin hakimiyetini destekledi. Ünlü analist DOT’un yılın son çeyreğinde 150-250 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. İki gün içinde gerçekleşmesi planlanan Polkadot parachain lansmanı ile bu Kasım’ın hem Polkadot hem de Kusama (KSM) için mükemmel geçebileceğini düşünüyor.

Kusama (KSM) yükselecek mi?

Spesifik olarak, Kusama (KSM) bir kanarya ağı olarak biliniyor. Açıkçası Polkadot’un deneysel bir versiyonu.

Grafik açısından Crypto Banter, KSM’de büyük bir patlama beklediklerini ve bu konuda çok iyimser olduklarını söylüyor.

Render (RNDR) dikkate değer

Popüler trader’ın yükseliş beklediği bir sonraki altcoin ise Render (RNDR). Analist, Render’ın harika göründüğünü ve muhtemelen yakında bir kopuş yaşayabileceğini gözlemledi. Render’ın bu sebeple 4-5 dolar aralığına tırmanmasını bekliyor.

Algorand, Serum, PORT, Fantom ve Enjin…

Analist Algorand (ALGO) için 4. çeyrekte 10 doları, Serum (SRM) için ise 30 doları beklediğini belirtti.

Port Finance (PORT), Crypto Banter tarafından önerilen başka bir kripto para olarak öne çıkıyor. Ancak bunun yüksek riskli bir yatırım olduğunu söylüyor. Son olarak, Fantom (FTM) ve Enjin (ENJ), bu çeyrekte dikkate değer varlıklar olarak listede yer alıyor.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fake rolex
Bizi Takip Edin