in , ,

Bu altcoin rekor kırdıktan sonra 10 günde yüzde 60 geriledi!

Bu kripto para rekor kırdıktan sonra 10 günde yüzde 60 geriledi!

Küresel kripto para piyasasının en kazançlı 100 projesi arasında yer alan DeFi tabanlı token platformu Ren, gün içinde 0,35 dolara düştükten ve günlük destekleri 30 sent civarında test ettikten sonra MA50’den aldığı desteği kaybetti. Kripto para şu anda 0,306 dolardan işlem görüyor.


Ren kripto para piyasasında parladı, 1 Eylül’de ATH yaptı

Ren, tıpkı piyasadaki diğer kripto tokenleri gibi, eylül ayının ilk gününde 59 sent ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Sonrasında ivme kayboldu ve REN/USD iki haftadan daha kısa bir sürede değerinin yüzde 60’ını yitirdi.

12 Eylül Ren fiyat grafiği
12 Eylül Ren fiyat grafiği

Genel görünüm pek olumlu değil

Ren, son on gün içinde net bir düşüş eğilimi gösterdikten sonra bu yazının yazıldığı esnada 0,306 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik REN/USD grafiğine baktığımızda, uzun dik bir mum çubuğuyla, fiyat önceki hafta 0,53 dolardan 0,34 dolara düştü.

Yavaş bir piyasa eğilimiyle, kripto para birimi üzerindeki hissiyat da oldukça kötü. Önemli bir geri çekilme ile Ren tokeninin MACD göstergesi düşüş eğilimi göstermeye başladı. RSI, 44,01’de destek alanına doğru eğimli ve hiçbir ekstremite ortaya koymuyor.

Bu arada bugünkü Bitcoin analizimizi buradan okuyabilirsiniz.

cryptonewsz


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Eylül Bitcoin SV (BSV) ve Basic Attention Token (BAT) fiyat analizi

12 Eylül Bitcoin SV (BSV) ve Basic Attention Token (BAT) fiyat analizi

Şok iddia! Apple kripto para endüstrisine savaş mı açtı?

Şok iddia! Apple kripto para endüstrisine savaş mı açtı?