in , , ,

Bu 4 kripto para bir haftada yüzde 100’ün üzerinde arttı… Ve devamı gelebilir

4 kripto para
Bu 4 kripto para bir haftada yüzde 100’ün üzerinde arttı

Geçen ay kripto para piyasası, yatırımcılar, teknoloji meraklıları ve internet kullanıcıları arasında oldukça çok konuşuldu. Tüm bu pazarın piyasa değeri neredeyse iki katına çıktığı için bu çok da şaşırtıcı değil. Çoğu kripto para şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyelerinde iken, bazılarının hala daha uzun bir yolu var. Bu içerikte, son 7 günde % 100’ün üzerinde kazanç sağlayan ve hala yüksek büyüme potansiyeline sahip olan en iyi kripto paralara değiniyoruz.

1- Stellar (XLM) +% 162.64

Stellar, paranın aktarılmasına ve depolanmasına izin veren açık bir ağdır. Daha sonraki aşamalarda, öncelikleri, finans firmalarının blok zincir teknolojisi aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurma hizmetine doğru genişledi. Bu cesur hareket, Ripple’ın ağı aracılığıyla onlara hizmet vermek için finansal kurumlarla ortaklık kurma ana misyonuna misilleme olarak geliyor.


Stellar, hem rekabet ettikleri hem de benzer hizmetler sunduğu için Ripple’ın “Nemesis” i olarak biliniyor, ancak Stellar tamamen merkezi olmayan bir yapıya sahipken, Ripple bir merkezileştirme tartışmasının ortasında yer alıyor. Yani merkezi bir şirket tarafından yönetilen merkezi olmayan bir token.

XLM/USDT Günlük grafik


Bugün XLM fiyatı ortalama 0,218 ABD dolar. Son 24 saatte% 33,17 ve 7 günde% 162,64 değer kazandı.

2- Horizen (ZEN) +% 135,90

Horizen’in misyonu, herkesin katkılarından dolayı ödüllendirildiği adil ve kapsayıcı bir ekosistem oluşturarak toplumu bir araya getirmek.

Ekibe göre Horizen’in yan zinciri ve ölçeklendirme çözümü, piyasadaki ilk tamamen merkezi olmayan ve tamamen özelleştirilebilir yan zincir protokolü. Horizen yan zincir platformu, işletmelerin ve geliştiricilerin Horizen’in tamamen dağıtılmış, güvenli ve gizliliği koruyan mimarisinde uygun fiyatla ve hızlı bir şekilde gerçek dünya blok zincir uygulamaları oluşturmasını sağlamak için oluşturuldu.

Mayıs 2017’de piyasaya sürülen platform, büyük kripto borsalarında mevcut olan, kazılabilir bir PoW tokeni olan yerel kripto para ZEN’in ötesinde gerçek hayatta kullanımlara olanak tanıyor. Kullanıcılar, Horizen ürün ve hizmetleriyle ara yüz oluşturan çok işlevli bir cüzdan olan Horizen’in amiral gemisi uygulaması Sphere by Horizen’i kullanarak ZEN’i güvenli bir şekilde depolayabilir ve işlem yapabilir.

ZEN/USDT  Günlük grafik

kripto para haber

ZEN fiyatı bugün 14.65 USD. Son 24 saatte % 8,66 ve 7 günde % 135,90 arttı.

3- Ripple (XRP) +% 133.77

RippleNet ödeme platformu, SWIFT protokolüne çok benzer şekilde küresel olarak anlık parasal işlemleri etkinleştirmeyi amaçlayan gerçek zamanlı bir ödeme (RTGS) sistemidir. XRP, XRP Ledger’e özgü kripto para olsa da, aslında platformda işlem yapmak için herhangi bir para birimini kullanabilirsiniz. Bu, başka bir para biriminde anında para göndermekle ilgilenebilecek ve XRP’ye bağlı kalmayan finans kurumları için çok çekici hale getiriyor. Bu gerçek, tokenin tartışmalı konularından biriydi çünkü XRP, Ripple ağı kadar yüksek bir değere sahip olmayabilir, ancak şirket, kurumların para gönderirken yavaş yavaş XRP’ye uyum sağlayacağını iddia ediyor.

XRP, XRP Ledger adlı dağıtılmış bir defter veritabanının üstünde bulunan RippleNet adlı dijital bir ödeme platformunda çalışan para birimi. RippleNet, Ripple tarafından çalıştırılırken, XRP Ledger açık kaynaklıdır ve blok zincirine değil, daha önce bahsedilen dağıtılmış defter veritabanına dayanmaktadır.

XRP/USDT Günlük grafik

kripto para haber

XRP fiyatı bugün 0,679 ABD doları. Son 24 saatte% 4,39 ve 7 günde% 133,77 arttı.

4- Verge (XVG) +% 111,60

Verge (XVG) ilk olarak 2014 yılında DogecoinDark adı altında oluşturuldu. Uluslararası geliştiricilerden ve teknoloji meraklılarından oluşan bir ekiple açık kaynaklı bir gizlilik kripto parasıdır. Verge, belirli işlemlerin IP adreslerini ve konumlarını gizlemek için anonimlik aracı Tor ve anonim bir ağ katmanı I2P kullanır. Basit Ödeme Doğrulaması (SPV) kullanımı nedeniyle Verge’deki işlem hızının 5 saniye olacağı tahmin edilmektedir.

XVG/USDT  Günlük grafik

kripto para haber

Verge fiyatı bugün 0,00925 ABD dolar. Son 24 saatte % 36,60 ve 7 günde % 111,60 arttı.

cryptoticker


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Binance, çok beklenen Spark Token Airdrop’u için kararını verdi

Avustralya ve Singapur arasında Blockchain ile "kağıtsız ticaret" başlıyor

Avustralya ve Singapur arasında Blockchain ile “kağıtsız ticaret” başlıyor