in ,

Ünlü girişimci: “BTC nin önümüzdeki 2 yıl içinde potansiyeli ortaya çıkacak”

Bitcoin fiyat analizi: BTC için sıradaki hamle ne olacak? Teknik göstergeler ne anlatıyor?
Bitcoin fiyat analizi: BTC için sıradaki hamle ne olacak? Teknik göstergeler ne anlatıyor?

Kripto Para Haber – Amerikalı girişimci Anthony Scaramucci, değerinin yakında tekrar patlayacağına inandığı BTC’ye desteğini ikiye katladı. SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in USD fiyatındaki son düşüş karşısında şaşkın değil. Tam tersine, Bitcoin’in değerinin önümüzdeki 24 ay içinde yeni zirvelere ulaşacağına inanıyor.

Yakın tarihli bir CNBC röportajında, Amerikalı finansör Anthony Scaramucci, birincil kripto para biriminin destekçilerine mevcut aşağı yönlü oynaklığının üstesinden geleceğine dair güvence verdi. Bitcoin‘in 2021’deki performansının, son düşüşe rağmen %10 artışla hâlâ etkileyici olduğunu hatırlattı.


BTC geri dönecek

SkyBridge Capital’in CEO’su, dijital varlığı Amazon ile karşılaştırırken ilginç bir referans yaptı. 20. yüzyılın sonlarında, çok uluslu e-ticaret devi emekleme dönemindeydi ve hisse senedi fiyatı da oldukça değişkendi.

“Amazon’un 1997’deki halka arzına geri döndüyseniz, o hisseyi elinde tuttuysanız, halka arzındaki bu hissenin 10.000 doları şimdi 24 milyon dolar değerinde. Ancak, hisse senedi ölçeklenirken en az %50 düştüğünde kendinizi zor durumda bırakırdınız.”

Scaramucci, bitcoin tutmaya devam eden yatırımcıların yakın gelecekte bundan fayda sağlayacağını belirtti. Ona göre, BTC’nin değeri önemli ölçüde değerlenecek:

“Bundan bir veya iki yıl sonra burada oturacağımızdan ve bu oynaklık hakkında konuşacağımızdan çok eminim, ancak önümüzdeki 24 ay boyunca BTC’nin yükseliş yörüngesine de şaşıracaksınız.”

Anthony Scaramucci, Bitcoin’e duyduğu sempatiyi birçok kez paylaştı. Çoğu uzmanın varlık için olumsuz senaryolar öngörmeye başladığı Mayıs ayındaki keskin fiyat düşüşü sırasında, SkyBridge Capital’in kurucusu tutumunu değiştirmedi. Bitcoin’in 2021 boğa döngüsünün tamamen durmadığını ve yılın ilerleyen aylarında devam edeceğini belirtti. Dijital varlığın çok fazla elektrik tükettiği ve çevreye zararlı olduğu yönündeki suçlamaların aksine, toplam karbon emisyonunun sadece %0,13 olduğuna dikkat çekti. Ayrıca, önemli miktarda enerji yenilenebilir kaynaklardan sağlanmaktadır.

Son zamanlarda, SkyBridge Capital’in Ortak Yatırım Sorumlusu Troy Gayeski, kuruluşun Bitcoin’e verdiği desteği ikiye katladı. Şirketin altının potansiyeline inandığını, ancak değerli metal yerine Bitcoin’i bir yatırım seçeneği olarak seçeceğini tahmin etti.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geniş Bitcoin fiyat analizi: BTC için sıradaki hamle ne olacak? Teknik görünüm ve kritik seviyeler

Stratejist McGlone: “Bitcoin’de 40 bin dolar, 20 bin dolardan daha olası bir hedef”