in ,

Stratejist McGlone: “Bitcoin’de 40 bin dolar, 20 bin dolardan daha olası bir hedef”

Geniş Bitcoin fiyat analizi: BTC için sıradaki hamle ne olacak? Teknik görünüm ve kritik seviyeler
Geniş Bitcoin fiyat analizi: BTC için sıradaki hamle ne olacak? Teknik görünüm ve kritik seviyeler

Kripto Para Haber – Bloomberg Intelligence kıdemli stratejisti Mike McGlone, yakın tarihli bir tweet’te Bitcoin’in 20 bin dolar yerine 40 bin dolara yönelmesinin “daha muhtemel” olduğunu öne sürdü. McGlone’un görüşü, ihtimaller arasında daha fazla geri çekilme olması durumunda Bitcoin’in 20 bin dolarlık bölgeye düşebileceğini söyleyen bir dizi tahmini takip ediyor.

Bitcoin piyasaları, Bitcoin’i (BTC) ülkede resmi para birimi olarak tanıyan El Salvador’dan gelen duyurunun ardından Çarşamba günü iyileşti. Haberler olumlu olsa da, bazı insanlar hâlâ “dibin” görülüp görülmediğinden emin değiller.


BTC’nin 30 bin dolarlık bölgenin altına ve hatta 20 bin dolarlık bölgeye düşeceği tahminleri var. ITI Capital piyasa başkanı Stephen Kelso, Bitcoin.com News’e verdiği bir notta, BTC’nin bu dip noktaya düşebileceğini gösteren raporların olduğunu açıkladı.

Kelso, “Spekülatif raporlar, bitcoin’in 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaların baş gösteren çaprazına atıfta bulunarak yakında 20.000 dolara düşebileceğini gösteriyor” dedi. ITI Capital yöneticisi, şunları paylaştı:

“Ancak dijital varlıkların fiyatının yeniden inşa edilmesi için hâlâ bazı olumlu işaretler var. Daha da önemlisi, daha büyük kurumsal cüzdanlar tarafından BTC’ye ilgi devam etti ve Michael Saylor’un Microstrategy şirketi, bu seviyelerde daha fazla BTC satın almak için mevcut önemsiz tahvil boyutunu 500 milyon dolara çıkardı. Bunlar, geri çekilme fırsatından yararlanmak isteyen makro hedge fonları üzerinde daha fazla etkiye sahip olacak.”

“BTC de 40.000 dolar, 20.000 dolardan daha muhtemel görünüyor”

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli stratejisti Mike McGlone, duruma ilişkin görüşünü Twitter’da açıkladı. “40.000 dolar, 20.000 dolardan daha muhtemel görünüyor” dedi. Bununla birlikte, herkes McGlone’un görüşüne katılmadı.

Bitfinex’in CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin.com News’e şu anki duraklamanın kendisi için sürpriz olmadığını söyledi. Ardoino, “Bu mevcut piyasa duraklaması beklenmedik bir durum değil” dedi. “Topluluğun inşa ettiklerini değerlendirmek ve sindirmek için herkesin zamana ihtiyacı var. Fintech’teki en büyük akıllardan bazılarının oluşturduğu temeller üzerine inşa etmeye devam ederken, yeni bir ivmenin toplanmasını bekliyoruz. Bitcoin ve teknolojinin uzun vadeli temelleri ve kullanım durumları hakkında uzun vadede hala son derece iyimserim.”

news.bitcoin

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MicroStrategy, daha fazla Bitcoin almak için borcunu satıyor - İşte anlamı

MicroStrategy, daha fazla Bitcoin almak için borçlanacak – İşte anlamı