in ,

Boğa mı ayı mı geliyor? İşte kısa vadeli Litecoin fiyat tahminleri

Üç kısa vadeli Litecoin fiyat tahmini
Üç kısa vadeli Litecoin fiyat tahmini

Gelecekteki kripto para birimi fiyatlarının tahmin edilmesi söz konusu olduğunda, piyasaların hangi yönde ilerleyeceği konusunda gerçek bir gösterge yok. Bu genellikle sorunlu olsa da aynı zamanda bazı ilginç seçenekler de oluşturur. Aşağıdaki üç Litecoin fiyat tahmini bazı şeylerin iyi görünmediğini gösteriyor ve işler burada daha da kötüleşiyor.

Üç kısa vadeli Litecoin fiyat tahmini

1- Litecoin dünyasında uzun bir kış etkili

Kripto para birimi endüstrisinde uzun bir kış etkili. Litecoin için, mevcut kış sezonu oldukça kötü geçiyor. Mcerezci’nin grafiğine göre, Litecoin fiyatının önümüzdeki hafta 22 dolara kadar düşme ihtimali var.

Bu özel LTC grafiğine göre, 30 dolar seviyesi kilit bir destek. Fiyatın bu fiyatın altında kaldığı varsayıldığında, daha fazla bir düşüş görünecek. 27,72 dolar ve 25,42 dolar gibi önemli destek seviyeleri var. Ancak itme geldiğinde bunlar kolayca kırılabilir. LTC’nin tekrar 37 doları kırması durumunda, bu trader’a göre beklenmedik bir yükseliş yaşanabilir.

2- İşlenen yükselen ağ değerine rağmen fiyat düşüşü olabilir

Litecoin fiyatında tuhaf bir eğilim başladı. Geçtiğimiz hafta içinde Litecoin ağı üzerinden günlük olarak çok değer elde edildi. Bu, insanların öncelikle mal ve hizmet için almak için daha fazla LTC kullandığını göstereceğinden, her şeyden önce olumlu bir işaret. Ancak, bu CryptoComes’e göre Litecoin fiyatı üzerinde bir boğa görünümünü garanti etmez.

Bunun yerine, LTC fiyatının düşmeye devam etmesi daha muhtemel görünüyor.  Eğilim biraz sabit kalırsa, fiyatın önümüzdeki günlerde tekrar 35 dolara sıçrama şansı oldukça yüksek.

3- Kısa vadeli boğa momentumu

Gamagg tarafından çok ilginç bir grafik paylaşıldı. Mevcut Litecoin fiyat direnci, 30,6 dolarlık işaretin yanında görünüyor. Bu hattın başarılı bir şekilde kırılması, önümüzdeki günlerde değeri en fazla 38 dolara çıkaracak, bu da hala birçok trader’ın umuduyla 40 dolarlık hedefin gerisinde kalacağı anlamına geliyor.

Büyük soru, önümüzdeki günlerde böyle bir yükselişin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği. Çoğu altcoine benzer şekilde, Litecoin’in fiyat ivmesi çoğunlukla Bitcoin’in trendlerine dayanır. Şu anda, bu çok umut verici görünmüyor. Ancak kısa vadeli bir yükseliş olabilir. Bu grafiğin gerçekleşmesi için, yakında ilginç bir şeylerin olması gerekecek.

Nulltx

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Uzman analistten XRP için çılgın tahmin: Hedef 14 dolar!

American Express’te Ripple (XRP) teknolojisinin potansiyelini onayladı

Fast Food devi KFC artık Dash kabul ediyor

Fast Food devi KFC, artık Dash’ı kabul ediyor