in , ,

BNB analizi: Binance Coin (BNB) fiyatı 20 doların üzerinde kalabilecek mi?

Binance Coin fiyat analizi: BNB için izlenecek kritik seviyeler
Binance Coin fiyat analizi: BNB için izlenecek kritik seviyeler

Binance Coin (BNB) fiyat grafiği, Binance liderliğindeki kripto paranın son yedi gün içinde yaşadığı önemli dalgalanmaları gösteriyor. BNB fiyatı 26 Ekim’de 22,27 dolar ile haftanın zirvesine ulaştıktan sonra gelen düzeltme hareketiyle 20 dolar seviyelerine geriledi.

Öte yandan, Bitcoin’in fiyatı, kripto kışının uzak, ancak aynı zamanda piyasanın son derece volatil olduğunu işaret ederken 9.000 dolar aralığında bulunuyor.


Binance Coin (BNB) fiyatı için beklenti ne durumda?

Binance, son üç gündür eğimin üzerinde kaldı, bu da olumlu bir gösterge. Şimdi kritik seviyeden ayrıldıktan sonra 19.80 dolar desteği yeniden teste ediliyor.

BNB/USD paritesi, bu destek seviyesine tutunmayı başarırsa pozitif bir görünüm elde edebilir. Üstel ve Basit Hareketli Ortalamalar, EMA ve SMA, alıcıların daha baskın olduklarına işarete ediyor. Son zirve seviyesi 22,27 dolar aşılabilirse önümüzdeki günlerde kazanımların daha da artabileceğini görebiliriz.

Düşüş senaryosunda ise kısa vadede 19,80 dolar desteği, oldukça önemli. Bir geri çekilme BNB fiyatını 16,5 dolara kadar taşıyabilir.

cryptopolitan


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Mart Bitcoin analizi: 5 ayın en kötü performansından sonra BTC ne yapacak?

Bitcoin dolardaki değer kaybı riskini nasıl çözebilir?

altcoin

2020’de dikkatleri üzerine çekebilecek 3 altcoin