in ,

Bloomberg’den Mike McGlone, BTC’nin 60.000 dolara çıkmasını bekliyor

Bloomberg'den Mike McGlone, BTC'nin 60.000 dolara çıkmasını bekliyor
Bloomberg'den Mike McGlone, BTC'nin 60.000 dolara çıkmasını bekliyor

Kripto Para Haber – Bloomberg stratejisti Mike McGlone, kısa ve uzun vadeli Bitcoin fiyat tahminlerini paylaştı. Stratejist tahmininde, Bitcoin fiyatının yükselmesinin düşmesinden daha olası olduğunu söylüyor. McGlone, dijital varlığın 30.000 doların altına düştüğü son zamanlardaki korkuya rağmen yükselmesini daha olası görüyor. Bitcoin (BTC) son zamanlarda, 31.000 dolar ve 35.000 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor.

Mike McGlone: “BTC, altından daha iyi bir yatırım aracı”

McGlone, Bitcoin’in altından daha iyi bir yatırım aracı olduğunu da vurguladı. 2020 yılında Bitcoin, COVID-19 salgını nedeniyle dünya ekonomisi baskı altına girdiğinden büyük bir fiyat artışı yaşadı. Bitcoin için 2021 yılı büyük ölçüde bir toparlanma yılı olarak görülse de, ekonominin yavaş hareket etmesi küresel piyasalarda endişeleri artırıyor. Enflasyon yaklaşırken BTC, benimsenmesini daha da teşvik eden bir koruma görevi görmeye devam ediyor.


Stratejist, 2025 yılına kadar BTC’nin 100.000 dolara ulaşacağını düşünüyor. Birçok analist bu tahminin yıl sonuna kadar gerçekleşmesini bekliyor. Şimdilik stratejist, Bitcoin’in 60.000 doları hedeflediğini ve 20.000 dolara düşme olasılığının daha düşük olduğunu söylüyor.

McGlone’ın tahmini, BTC’nin 25.000 dolar seviyelerine düşmesini bekleyen Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki diğer Bloomberg stratejisti ile çelişiyor. Bitcoin’in düşüş eğiliminde olduğu söyleyen bir diğer analist Guggenheim CIO’su Scott Minerd, Bitcoin’in dibini bulamadığını ve 15.000 dolara kadar düşeceğini savunuyor.

Analist Sashimi Nakamoto, haftalarca süren yatay hareketten sonra, BTC yukarı doğru kırılmaya hazır olduğunu söyledi.

Piyasa analisti Sashimi Nakamoto, CryptoQuant’ta şunları yazdı:

BTC 30.000 desteğini korursa, BTC aralığın orta noktasına hareket ettikçe kısa devreler sıkışmaya başlayacak ve muhtemelen önümüzdeki günlerde yükselmeye başlayacak.

Yazım sırasında, BTC fiyatı 34.000 doların biraz altında işlem görüyor.

Varlık, haftanın başlarında düzenlenen ve Twitter’dan Jack Dorsey, Tesla’dan Elon Musk ve ARK Invest’ten Cathie Wood’un katıldığı B-Word konferansıyla desteklenen haftaların başlarında yükselişe geçti. B-Word konferasında Elon Musk’un, Tesla’nın gelecekte BTC’yi kabul etmeye devam edeceğini açıklaması yükselişte etkili oldu.

crypto-news-flash


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Milyarder Mike Novogratz, Bitcoin hakkında düşüncelerini açıkladı

Mike Novogratz, NFT pazarının geleceğiyle ilgili görüşlerini paylaştı

Birleşik Arap Emirlikleri kripto yatırımını arttırmayı planlıyor

Birleşik Arap Emirlikleri kripto yatırımını arttırmayı planlıyor