in ,

Blockstream’in Liquid Network’ü üzerinden satılacak ilk token olan BTSE Token satışa çıkıyor

Kripto para teknolojileri geliştiren öncü firma BTSE, borsasının tokeni olan BTSE Token’i Blockstream’in Liquid Network’ü üzerinde 5 Mart 2020 tarihinde halka arz edecek. 

BTSE CEO’su Jonathan Leong konuyla ilgili şöyle konuştu:


Tokenimizin özel satış sürecini FBG Capital, Lemniscap, CMS Holding, Taureon Capital, GBCI Ventures ve BCB Blockchain gibi firmalarla tamamladık. Sıra halka arza geldi.

2 dolardan 25 bin adede kadar token alınabilecek

BTSE Token halka arz sürecinden 2 saat sonra BTSE borsasında işlem görmeye başlayacak. 2 dolarlık satış fiyatıyla kullanıcılar 1 ila 25.000 token arasında diledikleri miktarda alım yapabilecekler. Token satış süreci boyunca yalnızca 1 milyon adet token satışa sunulacak.

BTSE borsasının tokeni aynı zamanda Liquid Network üzerinde çıkartılan ilk token olma özelliğini taşıyor. Liquid Network Bitcoin için oluşturulmuş özel ilk yan zincir teknolojisi olarak tanıtılıyor. 

Blockstream CEO’su Adam Back konuya dair şu ifadeleri kullandı:

Liquid Network üzerinde token yaratılıyor olması bizi de heyecanlandırıyor. BTSE’nin borsa tokenine ev sahipliği yapıyor olmak güzel bir şey. Bir borsanın tokeni için Liquid Network son derece iyi bir seçim. Hızlı transfer süreleri ve borsalar arası settlement ağı trade yapan insanlar için büyük kolaylıklar sağlayacak. Liquid Network üyesi tüm borsalar arası kullanıcılar paralarını saniyesinde hiçbir ücret ödemeden transfer edebilecek ve arbitraj fırsatlarını değerlendirebilecek.

Future işlemlerinde günlük hacim iki ayda 6 kat arttı

BTSE yenilikçi özellikler sunan bir borsa olduğu için çok rağbet görüyor. Yılın başından bu yana BTSE’nin Future işlemlerinde günlük hacim 40 milyon dolardan 250 milyon dolara yükselerek 6 kattan fazla artış gösterdi. 

BTSE Token borsada işleme başladığında 7 kripto para ve 10 fiat para çiftine karşı işlem görmeye başlayacak. BTSE Token tutan kullanıcılar borsada daha düşük komisyon hakkı kazandığı gibi işlem limitlerinde yükseliş, özel işlemlerde indirimler, yüksek referans komisyonları ve özel programlara katılım hakkı gibi pek çok özellikten faydalanabilecekler. 

Borsa, tokenin lansmanı için ayrıca “All-In-One Order Book” isimli inovatif özelliğini de yayına alacak. Bu özellikle tüm işlem yapılan çiftlerdeki emirler tek defterden takip edilebilecek. Böylece defterler arası likidite ve fiyat farklılıkları gibi trader sıkıntıları tarihe karışacak. 

BTSE hakkında

BTSE, Bitcoin ve kripto paraları kullanarak yeni nesil finansal teknolojiler geliştiren bir firmadır. Kullanıcıların mahremiyetini koruyarak güvenle ve gizlilikle işlem yapmaları için inovatif çözümler sunan BTSE; Spot ve Türev İşlemler, OTC, Lending gibi hizmetler vermektedir.

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Delphi'nin Bitcoin raporuna göre BTC'nin bir sonraki yönü neresi?

Beklenen küresel resesyon Bitcoin için ne anlama geliyor?

Anket: Önümüzdeki üç ay içinde Bitcoin fiyatı artacak mı?

Bitcoin halving’e 68 gün kala analistler BTC fiyatı için ne diyor?