in , ,

Bölgenin en kapsamlı konferansı Blockchain Economy 2020 için son 28 gün!

Blockchain Economy 2020'ye sayılı günler kaldı.
Blockchain Economy 2020'ye sayılı günler kaldı.

Tüm kripto para topluluğu için cazip bir buluşma merkezi haline gelen Türkiye’de gerçekleşecek MENA ve Avrasya bölgesinin en geniş kapsamlı Blockchain ve kripto para konferansının ikincisi için son 28 gün! Tüm dünyadan fintech ve Blockchain teknolojisi alanında yatırımcı, uzman ve yayıncılar 20-21 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul’da buluşacak. 

Önde gelen Blockchain şirket ve girişimleri de konferansta yer alacak 

Dünyanın Blockchain tabanlı ilk e-ticaret network’ü BitCherry ve global kripto para borsası Bitpanda.com ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan konferans kapsamında ayrıca, İstanbul’da ilk kez düzenlenecek Citizenship Expo ile katılımcılara sınırlar ötesi vatandaşlık sunan ülkeleri, kurum ve şirketleri keşfetme fırsatları sunulacak. Global kripto para borsalarından Crypto.com da konferansın sponsorları arasında ve aynı zamanda tek ödeme partneri. Başka bir deyişle, Crypto.com kullanıcıları ödeme uygulaması üzerinden konferansın biletlerini satın alabilecekler. 

Konferansın ana konuşmacıları arasına dünyaca ünlü kripto para girişimcisi John McAfee, Wall Street analisti Tom Lee, Blockchain.com kurucusu Nicolas Cary, CoinPayments.net kurucusu Alex Alexandrov ve AVA Labs Kurucu CEO’su Emin Gün Sirer bulunuyor. Ana konuşmacı listesine son olarak OKEx’den Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai ve dünyanın en büyük mining şirketlerinden BITMAIN’in bölgeden sorumlu satış direktörü de eklenmiştir. Blockchain Economy 2020 konferansının konu başlıkları arasında blockchain teknolojisi ve kripto paraların yanı sıra Yapay Zeka, Kuantum Teknolojisi ve Big Data da yer alacak. 

Blockchain Economy 2020’de yer alacak bazı etkinlikler

BEComp: BEcomp yarışmasına başvuru yapan en iyi üç start-up derecelendirilecek. 

BITCOIN BUS – Istanbul Tour: Bitcoin Bus ile katılımcılar dilerse İstanbul şehrinin tarihi ve turistik noktalarını kripto meraklıları ile ziyaret edebilecekler. 

Closing Party: Konferans sonrası, İstanbul Boğaz turuyla birlikte gerçekleşecek. 

VIP Networking and Award Dinner: 20 Şubat konferans günü akşamı Blockchain Economy ana konuşmacılar, yatırımcılar ve BEcomp kazananları ile birlikte VIP Networking ve Ödül yemeği düzenlenecek.

Citizenship Expo: “İkili vatandaşlık”, “yatırım yoluyla vatandaşlık” ve “global vatandaşlık” konularının temsilcilerine ev sahipliği yapılacak.

İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleşecek konferansın ve tüm yan etkinliklerin biletleri https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/ adresinden satın alınabiliyor. 

“Blockchain Economy”

Tarih: 20-21 Şubat 2020

Lokasyon: WOW Convention Center, İstanbul/Türkiye

Web site: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin (BTC) için yükselişe işaret eden 5 teknik sebep

Mevcut Bitcoin trendiyle 20 bin dolarlık efsanevi ralli arasında kusursuz benzerlik!

Ripple IPO yapabilir: XRP fiyatı etkilenecek mi?

Ripple satışlarında kritik düşüş: XRP için 2019’un son çeyreği nasıl geçti?