in ,

Bithumb Global’in dijital arayüzü yenilendi

Bithumb global
Bithumb Global’in dijital arayüzü yenilendi

Bithumb Global ‘in tarafımızla paylaşılan basın bülteninde Kore’nin en popüler dijital varlık borsasının dijital arayüzü yenilendiği ve 22 Eylül 2019 tarihinden beri BG 1.0 olarak hizmet verdiği açıklandı.

Dünya çapında yatırımcılar için öncü dijital varlık borsası olarak hizmet veren Bithumb Global’in hem web sitesi hem de mobil uygulaması kullanıcıları için geniş çaplı değişikliklerle yenilendi ve yeni arayüzü ile resmen beta sürümünden 1.0 versiyonuna geçilmiş oldu.

Stratejik küresel platform olarak Kore’nin en popüler dijital varlık borsası Bithumb Global, kripto para varlık finansal piyasaları içinde dünyanın bir numaralı dijital varlık borsası olarak konumlandırıldı. Bithumb Global Genel Müdürü Javier Sim, “Bithumb Global olarak bütün kripto para topluluklarını adil ve şeffaf bir platformda buluşturmayı hedefliyoruz ve ‘birlik’ kelimesi burada anahtar rol oynuyor” dedi.

Bu yılın başlarında gerçekleştirilen beta lansmanı ile bir milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Bithumb Global; profesyonel, verimli, kullanışlı ve güvenilir hizmetleri sayesinde önde gelen kripto para borsalarından biri haline geldi. Bithumb Global, platformdaki yatırımcılar ve token sahiplerinden aldığı geri bildirimler ve öneriler üzerine kullanıcılarına daha iyi bir deneyim kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu doğrultuda yapılan geliştirmeler şunlardan oluşuyor:

  • Geliştirilmiş Kullanıcı Deneyimi
  • Grafik Güncellemeleri
  • Hızlandırılmış İşlem Hızı
  • Basitleştirilmiş Cüzdan Yönetimi
  • BG Hisse İspatı (Staking) Özelliğinde Geliştirmeler
  • Nakdi Kripto Paraya Çevirmede Yeni Yöntemler
  • Ek Dil Desteği
  • Kişiler Arası İşlem (C2C Trading) İyileştirmeler

Platformun yeni versiyonu, gelişmiş kullanıcı deneyimi için bütün alanlarda yapılmış yeni ayarlar da içeriyor. Platformu kullananlar, önemli bilgilere öncelik veren değişiklikler olduğunu fark edecekler. Ayrıca yeni işaret kutucukları, yatırımcıların en iyi işlem gören tokenları vurgulayarak daha hızlı erişim sağlamalarına ve porföylerinin performansını etkileyecek kararları daha hızlı alabilmelerine fırsat veriyor. Diğer bir yenilikse, gece modu şeması ile arayüzün beyaza çevrilerek okunabilirliğinin artırılmış olması. Site içi dolaşımda kolay erişim ve karmaşanın azalması için de yerleşik sekmelere yer verildi.

Geliştirmelerin web arayüzüne yansıması ise Spot Piyasa fonksiyonu için yeni “Basitleştirilmiş” işlem arayüzü hazırlanması oldu. Ancak “Gelişmiş” ticaret özelliklerine alışmış kullanıcılar için daha önceki gelişmiş arayüz hala erişebilir halde tutuldu. “Basitleştirilmiş versiyon” hızlı işlem gerçekleştirmek isteyen ve yeni yatırımcılar için kolaylaştırılmış bir kullanıcı deneyimi amaçlıyor.

Bunlara ek olarak cüzdan hesabı da, gereksiz ikili cüzdan işlemlerini azaltacak şekilde iyileştirildi. Bu sayede kullanıcılar kolayca para yatırabiliyor ve takas yapabiliyorlar. Bu durum kullanıcılara hem zaman kazandırırken gözden kaçan işlemlerin oluşmasının önüne geçiyor hem de artık varlıkların cüzdan hesabı ile Spot Trading arasında transfer edilmesine gerek kalmıyor.

Bithumb Global’in mobil uygulamasında da yeni özellikler bulunuyor. Örneğin, BG Staking özelliği ile kullanıcılar Hisse İspatı’nı (Staking) kolayca yapabiliyorlarken ayrıca ödüller de kazanabiliyorlar.

Platforma adaptasyonu artırmak üzere nakdin kripto paraya ve tersi işlemleri için yeni yöntemler sunulmaya başlandı. Dünyanın neresinde olunursa olunsun, kullanıcılar artık dijital varlıklarını kredi kartı ile satın alabilecek veya tersi işlem yapabilecekler.  Kredi kartı kullanmanın rahatlığı, kripto paradan cüzdana yapılan anlık transferler ve düşük ücretler ile zaman tasarrufuna da yardımcı olacak. Bu özelliğin detaylarına Bithumb Global web sitesinde ve mobil uygulamasında bulmak mümkün.

Bithumb Global, kullanıcılara yerelleşme adına yeni dil paketlerini de hayata geçirmeye başladı. Bunlardan ilki Japonca olurken zaman içerisinde diğer diller de eklenecek. Bithumb Global ayrıca İngilizce, Çince ve Korece dil paketlerini sunmayı sürdürüyor.

Bithumb Global, kullanıcılara kullanışlı ve kapsamlı bir dijital varlık değişim platformu sunmaya devam ederken ayrıca kullanıcılarının ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirmeyi de sürdürüyor.

BG Topluluğu’na katılmak isteyenler, Bithumb Global’in Sosyal Medya hesaplarını ziyaret edebilirler:

Twitter: https://twitter.com/BithumbGlobal

Facebook: https://www.facebook.com/bithumb.global/

Weibo: https://www.weibo.com/bithumbglobal?is_hot=1

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Yorumlar

Leave a Reply
  1. Bithumb global dolandirici bir borsa. Alan yok satan yok. Sanal işlemler olmadık fiyatlarla arbitrage için insanlara yem atıyorlar. Oraya giden para bir daha çıkamıyor. Böyle bir borsanın reklamını neden yaparsiyorsunuz anlamıyorum. Haber yapacaksan gel bende haber. 8 gündür çekim islemim beklemede. Ufak meblaglarda sorun olmuyor çekim. 2k usd ve üzeri miktarlardan bir aydır bekleyen bile duydum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ABD’den peş peşe gelen açıklamalar Bitcoin için yükseliş dönemini başlatabilir mi?

ABD Kongre’sindeki Bitcoin buluşması sona erdi! Peki ne konuşuldu?

Litecoin'de boğaların kaçmasına neden olan faktörler

Litecoin kurucusundan şoke eden Ripple (XRP) açıklamaları