in

Bitcoin’in kurucusu Satoshi’nin kimliğini yarın açıklanıyor!

Satoshi Nakamoto ortaya çıkıyor: 980.000 Bitcoin hareket edebilir
Satoshi Nakamoto ortaya çıkıyor: 980.000 Bitcoin hareket edebilir

Satoshi Nakamoto’nun kimliği, kripto meraklıları için her zaman kutsal bir hazine oldu. Bitcoin’in kurucusunun kim olduğu konusu,  John McAfee’nin  Satoshi Nakamoto’yu tanıdığını ve kimliğini açıklayacağını iddia etmesinden sonra zirveye ulaştı.  Bitcoin’in kurucusunun kim olduğu konusundaki iddialar, GotSatoshi adlı bir web sitesinin, 14 Mayıs’ta yarın Satoshi’nin kimliğini ortaya çıkaracağını iddia etmesiyle devam ediyor.

GotSatoshi, yarın Bitcoin’in kurucusu Satoshi’nin kimliğini açıklayacak

GotSatoshi adlı sitenin Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’nun kimliğini açıklayacağını belirttiği saat, insanların da belirttiği gibi, New York’taki  Consensus Konferansı’nın tam ortasına denk geliyor. Web sitesi bir geri sayım sayacı içeriyor ve kullanıcıların bildirimler için e-posta ile kaydolmalarını sağlıyor.

Nihai açıklama inandırıcı olmaktan uzak ise çok şaşırmayın. Birçok Twitter kullanıcısı kabul edecekleri tek kanıtın Satoshi Nakamoto’nun özel anahtarının kullanılması olduğunu ve bunun gerçekleşmesinin de muhtemel görünmediğini söyledi. John McAfee daha önce Satoshi’nin kimliğinin farkında olduğunu, ancak iade edilme korkusuyla ortaya çıkarmayacağını söyledi.

İnvestinblockchain


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Sıcak gelişme: Almanya'nın ikinci en büyük borsası Ripple ve Litecoin’i listeliyor!

Sıcak gelişme: Almanya’nın ikinci en büyük borsası Ripple ve Litecoin’i listeliyor!

Ripple’dan dev ortaklık: Microsoft, SWIFT, Visa, Fed ve çok daha fazlası!

Ripple (XRP) haberleri: Ripple önemli bir ödül aldı, Bill Clinton’ın Ripple hamlesi ve daha fazlası…