Circle CEO'sundan Çin kripto para birimine yönelik çarpıcı öngörü
Circle CEO'sundan Çin kripto para birimine yönelik çarpıcı öngörü

Bitcoin’in her adımını bilen analistten efsanevi BTC tahmini

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endüstrinin 2018 Ocak ayındaki büyük çöküşünü bilen ve birçok BTC tahmini tutan kripto analisti Peter Brandt, Twitter’daki 299.000 takipçisine, BTC’nin hala 2015’ten 2017’ye kadar olan boğa döngüsüne uygun performans gösterdiğini söyledi.

Peter Brandt: “Bitcoin geçmiş boğa döngüsüne uygun hareket ediyor.”

BTC’nin hareketli ortalama analizine göre, önde gelen kripto para biriminin genel eğilimi tersine çevirmek ve düşüş trendine girdiğini doğrulamak için fiyatın 8.997 doların altına düşmesi gerekiyor. Brandt, Bitcoin’in 100 bin dolarlık bir seviyeyi hedef alarak dördüncü parabolik aşamasında olduğunu söyledi:

45 yıllık ticaret hayatım boyunca başka hiçbir pazar bu şekilde bir grafikte parabolik hale gelmedi. Bitcoin benzeri olmayan bir pazar.

Analist: “Bitcoin’de uzun vadeli eğilim değişmedi! Hala boğa!”

CNBC’den Ran NeuNer’e verdiği röportajda Brandt, BTC’nin sadece bir ayda yaklaşık 4.200 dolardan 6.200 dolara yükseldiğini ve Mayıs ayı başlarında uzun vadeli BTC yörüngesinde yükselişe geçtiğini söyledi:

2011, 2012’ye dayanan uzun vadeli tabloya bakmalısınız. Ve göreceğiniz şey, 2013’ün en yüksek seviyesine doğru giden muhteşem bir şey. Ve bu parabolik bir hamleydi ve varlık ölçeğinde parabolik bir hamleydi. Log skalasındaki parabolik bir hareket muhteşem bir şeydir. Sadece on yılda bir olabilir. Ve böylece parabolik ilerlemenin kırıldığını gördük ve daha sonra pazarın 2013’ten 2015’e kadar bir düzeltmeye girdiğine tanıklık ettik.

 Peter Brandt: “Bitcoin’de uzun vadeli eğilimin büyümesiyle aynı durumdayız.”

 Kripto analisti Peter Brandt, açıklamasına şunları ekledi:

Sonrasında BTC başka bir parabolik harekete girdi. Yani aynı pazarda iki parabolik hamlemiz var. Bu görülmemiş bir durum. 2017 yılının Aralık ayında zirveye ulaştı ve 2018’i düzeltme için harcadık. Baktığım hareketli ortalama -haftalık grafikteki hareketli ortalama- Nisan ayının başlarında ortaya çıktı. Bu 2015’te, Bitcoin’in hangi borsada işlem yaptığınıza bağlı olarak 350 dolardan 19.900 dolara çıktığı zamandı. Bu kuantum bir hareket ve bu nedenle uzun vadeli eğilimin büyümesiyle aynı durumdayız.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: