in

Bitcoin’i 2019’un son aylarında neler bekliyor? Analistler cevapladı

Bitcoin ve S&P 500 arasındaki korelasyon tüm zamanlar rekorunu kırdı
Bitcoin ve S&P 500 arasındaki korelasyon tüm zamanlar rekorunu kırdı

Bitcoin bir süredir şaşırtıcı hareketler gösterse de belli bir aralığa sıkışmış durumda. Analistler yılın son çeyreğine girilirken Bitcoin’i nelerin beklediğiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Josh Rager: “Yükseliş geliyor.”

Popüler kripto trader’ı ve analisti Josh Rager, Bitcoin piyasasıyla ilgili son gözlemlerini aktardı. Ünlü analiste göre BTC, bir süredir sürdürdüğü yatay eğilimi yakında değiştirecek. 9.300 ve 10.000 dolar arasındaki sıkışmanın yakında patlaması bekleniyor.

Rager, BTC’nin daha yüksek seviyeleri göreceğini ve “yüksek hacimli direnç tepesinde çatlak araması” gerektiğini düşünüyor. Kripto para piyasasındaki hareketler, özellikle kripto para alanında, katılımcıların duyarlılığı tarafından yönetiliyor. Rager konuyla ilgili bir anket yayımladı.

Katılımcıların çoğu, BTC’nin 9.600 dolar seviyesini geçmesini bekliyor.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1190377485449478144

“Crypto Rand: Boğa piyasasına hazırlanın.”

Tanınmış Bitcoin yorumcusu Crypto Rand, birkaç gün önce yayımladığı bir tweet’te, Bitcoin’in boğa piyasasına hazırlandığını ifade etti. Ünlü analiste göre BTC fiyatı, bu yılın başlarında elde edilen 14.000 dolarlık seviyeyi tekrar ziyaret edebilir.

Kripto para sektörünün tanınmış gözlemcilerinden Rhythm, bugün BTC’nin pazar hacminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 102,9 milyar doları geçtiğini belirtti. Bu istatistikten yola çıkan analist, Bitcoin’in yılın son çeyreğinde yükseliş görünümü sergileyeceğini iddia etti.

Pek çok analist, Bitcoin’in 9.000-9.500 dolar aralığında kaldığını görmekten şaşkınlık duyduğunu dile getirdi.

Fiyatın yanı sıra Bitcoin ağının gücü de artmaya devam ediyor. Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, dünkü tweet’inde bu eğilimi ifade etti.

https://twitter.com/APompliano/status/1190262451717017600

bitcoinist


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

breezecoin

Breezecoin: Kripto bazlı proje, gayrimenkul sektöründe liderliği hedefliyor

Bir analist dünkü çöküşte Ripple'ı eleştirdi, ünlü XRP yatırımcısı sert yanıt verdi

XRP’de neler oluyor? Ripple CEO’sunun önemli açıklaması, analist tahmini, güncel fiyat ve daha fazlası