in ,

Bitcoin yükselişi başlayacak mı? Peter Brandt, BTC grafiğini yorumladı

Bitcoin yükselişi başlayacak mı? Peter Brandt, BTC grafiğini yorumladı
Bitcoin yükselişi başlayacak mı? Peter Brandt, BTC grafiğini yorumladı

Kripto Para Haber – Tecrübeli emtia yatırımcısı ve analist Peter Brandt, Bitcoin fiyatıyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Peter Brandt, Twitter üzerinden Bitcoin Renko grafiğini takipçileriyle paylaştı. Brandt, uzun vadeli bir eğilimi en iyi gösteren grafiklerden biri olduğu için Renko grafiğini tercih etti.

Brandt, Bitcoin Renko grafiğinin Bitcoin’in 65.000 dolar seviyesine yükselmesini ve BTC Nisan ayında başlayan düşüş trendlerini gösterdiğini söyledi.


Peter Brandt grafiği şöyle yorumladı:

“Grafiğe göre verilen mesaj, Renko kırmızından yeşile döndüğünde, uzun pozisyon almanız sizin için daha iyi olur”

Brandt daha sonra, bu yaklaşımın taktiksel olarak kullanılabileceğini ifade etmediğini söyledi.

Bitcoin düşmeye devam edecek mi?

CryptoQuant analitik şirketi tarafından elde edilen verilere göre, elde edilen BTC verileri olumlu görünmüyor. Şirket tarafından paylaşılan veriler ve grafik, borsalardaki Bitcoin spot rezervlerinin arttığını gösteriyor. Verilere göre; türev yedekleri düşüyor bu da kâr elde edilebileceğini gösterebilir. Ek olarak, stablecoin rezervleri de artıyor.

CryptoQuant şirketinden elde edilen başka bir rapora göre ise, borsalardaki stablecoin miktarının son zamanlardaki tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olduğunu gösteriyor. Rapora göre, alım satım seviyelerinde hâlâ çok fazla likidite olduğu için uzun vadede Bitcoin’e dağıtılması beklenebilir.

CryptoQuant şirketi analisti, bir ayı piyasası olsaydı eğer bu stabilcoinlerin geri çekileceğine inanıyor. Şirket Salı günü Bitcoin için ayı piyasası olmadığını söylemişti.

VanEck varlık yöneticisi Dijital Varlıklar direktörü Gabor Gurbacs, Nisan ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 50’den fazla kaybetmesine rağmen Bitcoin için endişelenecek bir durum olmadığına inanıyor.

Pandeminin başlamasından bu yana, Bitcoin’in 3.000 dolar seviyesinden yükseldiğini ve bu yıl 65.000 dolara ulaştığını belirtti. Bitcoin için 30.000 dolarlık fiyat seviyesinin olumlu olduğunu söyledi.

Gurbacs, Bitcoin’in şu anda düzeltme yapmadığını söylüyor. BTC’nin daha yüksek fiyatlara çıkacağını düşünüyor. Gurbacs‘a göre, kurumlar piyasaya geri dönmek için 25.000 $ aralığını bekliyor olabilir.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FTX borsası 900 milyon dolar değerinde yatırım aldı

FTX borsası 900 milyon dolar değerinde yatırım aldı

Kanada Merkez Bankası'ndan geri adım: CBDC faydalı olabilir

Kanada Merkez Bankasından geri adım: “CBDC faydalı olabilir”