in ,

İşte ünlü analistlerden boğa görünümlü Bitcoin ve altcoin tahminleri

Uzmanlardan son 5 yılın Bitcoin kıyaslaması ve 2025 tahmini
Uzmanlardan son 5 yılın Bitcoin kıyaslaması ve 2025 tahmini

Bitcoin ve altcoin’lerin çoğu, geçtiğimiz ay boyunca muazzam dalgalanmalar gördü. Şimdi önde gelen bir analist, son düşüşten dolayı ciddi teknik hasar görmüş birçok altcoin’in, Bitcoin şu anki fiyat seviyelerinde sabit kalabildiği sürece yakın vadede rahatlama gösterebileceğini belirtiyor.

Bitcoin güçlü satış baskısıyla karşı karşıya kalıyor

Yazma sırasında Bitcoin, şu anki 11.600 dolarlık fiyatıyla %1 düşerek işlem görüyor. BTC’nin fiyatını 11.000 dolar seviyesinin üzerinde tutma kabiliyeti, kripto para biriminde yükselen boğalar için kesinlikle olumlu bir haber. Çünkü BTC’nin 10.000 dolara düşmesini engelleyen hamleler kritik olarak değerlendiriliyor.  


https://twitter.com/Josh_Rager/status/1149675290081103878

Bitcoin’in mikro fiyat hareketine bakarsak, BTC’nin fiyatı 11.100 doların üzerinde tutmaya devam etmesi ve 12.500 doları geçmesi halinde boğaların kontrolü yeniden kazanması önemli.  Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Josh Rager, son zamanlarda atılan bir tweette fiyat seviyelerinden bahsetti ve 12.500 doların üzerinde bir kırılmanın önyargıyı arttıracağını belirtti:

BTC daha fazla volatilite için azalan hacim ayarıyla 11.760 dolarıkırmak için mücadele ediyor. 11.138 doların altındaki herhangi bir hamlede BTC düşüşe geçecek ama bu benim için kesinlikle yükseliş işareti ve fiyatı 12.500 doların üzerinde görmek istiyorum.

Bitcoin stabil kalırsa altcoin’ler yakında yükselebilir mi?

Bitcoin şu anki fiyat seviyelerinde konsolidasyona devam edip etmeyeceği konusunda belirsizliğini sürdürse de ya da yakın zamanda yukarı veya aşağı belirleyici bir hamle yapıp yapamayacağına dair net bir açıklama yapmasa da bir analist çok sayıda dövülmüş altcoin’lerin yakında bir rahatlama göreceğine inanıyor. Twitter’daki bir diğer popüler kripto para analisti olan Luke Martin, kısa bir süre önce atılan bir tweette bu ihtimalden bahsetti ve piyasadaki son krizden sonra ciddi teknik hasar görmüş birçok altcoin’deki iyileşmeye işaret etti:

Bu haftaların büyük bir kısmında 4 kırmızı günü birlikte yaşayan altcoin’ler, bu hafta istikrarlı bir düşüş yaşadı. Bugün sabah saatlerinde neredeyse hepsi yaklaşık %5 oranında artış gördü. Eğer BTC  mevcut seviyelerde kalırsa, altcoin’ler için kısa vadeli rahatlamanın bunu izleme şansı artıyor.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En çok ziyaret edilen kripto para borsaları hangileri? Eylül raporu

Marjin ticareti nedir? Kripto paralar ile marjlı işlemler

Büyük para neden Bitcoin’e akmıyor? Tom Lee cevaplıyor

Trump’ın Bitcoin açıklaması sonrası Tom Lee’den dev tahmin geldi!