in ,

Bitcoin tahminleri tutan ünlü uzmandan çarpıcı Ripple (XRP) açıklamaları

XRP fiyatı için sıradaki yön neresi?
XRP fiyatı için sıradaki yön neresi?

Bitcoin boğası ve Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano, dijital varlık Ripple (XRP) tarafında kafasının karışık olduğunu söyledi.

Anthony Pompliano’dan çarpıcı Ripple (XRP) açıklamaları

Life’s Tough podcast’inin son bölümünde Pompliano, piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para biriminin sınır ötesi ödeme şirketi Ripple üzerindeki etkisinden bahsediyor:


Dürüst olmak gerekirse, XRP konusunda kafam çok karıştı.. Temelde arkasındaki yazılım şirketi olduğunu düşünüyorum bu anlamda Ripple, hırslarının ne olduğunu çok anlamlı kılıyor. Bankaların daha kolay para aktarmalarına yardımcı olmak istiyorlar. Bu çok rasyonel bir bakış açısı gibi görünüyor. Soruların geldiği ve muhtemelen anlamadığım bir nokta, bu süreçte XRP’nin nasıl gerekli olduğudur. Her zaman derim ki insanlar XRP’yi bir yazılım şirketi olan Ripple’dan zihinsel olarak ayırabilirlerse, Ripple’daki bir yazılım şirketine karşı çok daha az ters tepki olur. Bence, birçok geri tepme ve bunun etrafındaki tartışmalar, bir kısmının nasıl satıldığı, bir kısmının bugün nasıl kullanıldığı ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

Ripple XRP’yi sınır ötesi ödeme ürünü xRapid’de kullanıyor

Ripple XRP’yi sınır ötesi ödeme ürünü xRapid’de kullanıyor. Bankalara ve finansal kuruluşlara, anında dünya çapında değer göndermeleri için yasal düzenlemelere uygun bir yol sunmak üzere tasarlandı. İşlemler baştan sona kadar birkaç saniye içinde tamamlanır. Şimdiye kadar, Ripple gemisinde dört kripto para borsası var ve Meksika ve Filipinler’de xRapid hedef koridorları açıldı.

Ripple, 20’den fazla müşterisinin xRapid’i kullanmayı planladığını söylerken, şirketin 200 artı müşterisinin çoğu şirketin ayrı ödeme mesajlaşma sistemini xCurrent kullanmaya devam ediyor. Ripple, xRapid’in dünyadaki çeşitli banka hesaplarında para havuzları tutmak zorunda kalmadan, büyük şirketlere ve finansal kurumlara sınırlar arasında hızlı bir şekilde değer taşıyacak bir yol verme potansiyeli olduğunu savunuyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk regülatörlerinde önemli Bitcoin ve kripto para kararı

Türk regülatörlerinde önemli Bitcoin ve kripto para kararı

Bu kripto cüzdanı Apple Pay ile Bitcoin satışlarını yüzde 200 artırdı

Dev iddia: Apple telefonlarına Ripple (XRP) desteği geliyor!