in , ,

Bitcoin SV (BSV) ve Chainlink (LINK) fiyat analizi: Sıradaki yön, önemli seviyeler

Bitcoin SV (BSV) ve Chainlink (LINK) fiyat analizi: Sıradaki yön, önemli seviyeler
Bitcoin SV (BSV) ve Chainlink (LINK) fiyat analizi: Sıradaki yön, önemli seviyeler

Kripto Para Haber – Bitcoin SV, yükselen üçgen modelinin üzerine çıktı, ancak fiyat öngörülen 390 dolar hedefine ulaşamadı. Chainlink’in düşüşü, 50-SMA’da 40 dolara yakın bir seviyede tamponlanabilir ve bir sonraki yükseliş LINK’i muhtemelen 42 doların üzerine çıkarabilir. Son olarak, uzun vadeli ve kısa vadeli hareketli ortalama arasında bir geçiş THETA’yı 14 dolar işaretine doğru itebilir.

Bitcoin SV (BSV) fiyat analizi


Bitcoin SV yükselen üçgenin üzerine çıktı, ancak fiyat henüz 390 dolarlık öngörülen hedefini gerçekleştirmedi. Squeeze Momentum Indicator’a göre yükseliş ivmesi düşüşe geçti.

ükselen bir şamdan, piyasadaki daha fazla kazanımı vurgulayabilir. Öte yandan RSI, piyasada aşırı alım koşulları gösterdi. Geri çekilme durumunda 341 dolardan destek sağlanabilir.

Chainlink (LINK) fiyat analizi

Dünyanın en büyük 12. kripto para birimi Chainlink, son 24 saatte kazançlar gösterse de, saatlik zaman dilimi son birkaç seansta bir düşüş kaydetti. MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi Sinyal çizgisinin altındaydı, ancak endeks dengenin üzerindeydi ve bu yükseliş piyasasını yansıtıyordu. 50-SMA (mavi), 40 dolar işaretinin hemen altında durdu ve bu, düşüşün olması durumunda bir destek çizgisi olarak hareket edebilir.

Chainkin Para Akışı’na göre, net sermaye girişi hala çıkışlardan daha ağır basıyor, ancak fark düşüşte. 42 $’lık yükseliş hedefi henüz yakalanmış değil. Yatırımcılar bu kopuş gerçekleşmeden önce birkaç gün daha beklemek zorunda kalabilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dev oyun şirketinden 100 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı geldi!

Dev oyun şirketinden 100 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı geldi!

NFT çılgınlığı büyüyor: E-ticaret devi eBay, NFT dünyasına resmen adım attı!

Önemli Gelişme: eBay CEO’sundan bomba kripto para açıklaması!