in ,

Binance CEO’su: “Bu fiyattan Bitcoin satan kendini tokatlasın.”

Binance’nin Wechat ve Alipay ile olan ortaklığına yalanlama geldi
Binance’nin Wechat ve Alipay ile olan ortaklığına yalanlama geldi

2 Ağustos’ta, Bitcoin piyasayı memnun ediyor, bir kez daha 10.000 dolara yükseldi. En iyi kripto para borsasın Binance’in CEO’su, BTC’lerini daha düşük bir fiyata satanların gelecek için bir ders almaları ve bu hatayı bir daha asla yapmaması gerektiğini söylüyor.

Bitcoin potansiyeli

Bununla birlikte CEO, öğüdünü Çinli filozoflara benzer şekilde, kısa bir cümleyle ifade etti: “Bitcoin’i 10.000 doların altına sattıysanız, kendinizi tokatlayın. Bazı topluluk üyeleri ise yarumlara BNB’yi 10 doların altında sattıkları için “kendilerini tokatlamak” istediklerini yazdı.

Anthony Pompliano, BTC büyümesi vaat ediyor

CNN’den Julia Chatterley ile konuşan kripto uzmanı, Bitcoin fiyatının neden 10.000 dolardan daha da çok artması gerektiğini açıkladı.

https://twitter.com/APompliano/status/1157055315839524864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1157055315839524864&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fbinances-cz-slap-yourself-if-you-sold-bitcoin-under-10k-anthony-pompliano-explains-further

Kripto uzmanı, BTC fiyatlarının yakın gelecekte artmasının sayısız nicel hareketlilik programından kaynaklanacağını belirtti. Bahsettiği ikinci faktör ise 2020’de yaklaşmakta olan Bitcoin halving’ti.

U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birik
7im, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Reddit kullanıcısı kripto topluluğu için Bitcoin temalı oyun geliştirdi

Araştırma: Reddit’te Bitcoin paylaşımlarının yüzde 83’ü olumlu görüşe sahip

islami finans bitcoin

İslami finans uzmanı: “Helal Coin zaman ve farkındalık meselesi”