in ,

Bitcoin milyarderi kripto kârını açıkladı: “BTC küresel pazarın büyük bir parçası olacak.”

Bitcoin'in pazar payı iki yılda ATH’ye ulaştı!
Bitcoin milyarderi kripto kârını açıkladı: “BTC trilyon dolarlık küresel pazarın büyük bir parçası olacak.”

FOX Business ile yapılan yeni bir röportajda, girişimci kapitalist ve Bitcoin boğası Tim Draper, 2014 yılında yaklaşık 30.000 Bitcoin’i 632 dolardan satın aldığını söyledi. Bir Bitcoin kravat ve BTC çoraplarını giyen Draper, holdinglerinin ilk yatırımından 10 kat kazandığını söylüyor. Bitcoin bugün 7.000 dolar civarında işlem görüyor.

Bitcoin pazar payı artacak

Diğer teknoloji şirketlerinin yanı sıra, Skype, Tesla, Baidu, Coinbase ve Robinhood’a yatırım yapan erken aşamada bir girişim sermayesi şirketi olan Draper Associates’in kurucu ortağı, Bitcoin’in pazar payını artırmaya devam ettiğini söyleyerek şunları ekliyor:

 Dört yılda Bitcoin’in Dünya pazarının yaklaşık %5’ini işgal edeceğine inanıyorum. Bu en iyi para birimidir. Merkezi olmayan, açık, şeffaf. Herkes Blockchain’de neler olduğunu görebilir. Sonunda Bitcoin ile aldığım, Bitcoin ile herkesi finanse ettiğim ve çalışanlarına ve tedarikçilerine Bitcoin ile ödeme yapacağım bir fon istiyorum.. Ve sonra yatırımcılarıma Bitcoin cinsinden ödeme yapabilirim çünkü o zaman herhangi bir, hukuk, muhasebe ya da defter tutmaya ihtiyacım olmayacak. Hepsi yapılacak.

Bitcoin 250.000 dolar

Tahmini doğruysa, 2023 yılına kadar Bitcoin 250.000 dolara ulaşacak ve yaptığı hesaplamalara göre, dünyadaki bütün varlıkların paylarının %5’ini BTC alacak.

Bitmiş bir tıbbi kuruma yatırım yapan Draper, risk almanın önemli olduğunu ve hala onu desteklemek için aynı kararı vereceğini söyledi ve şunları ekledi:

 Tüm dünyada büyük değişiklikler yapacak olan girişimcileri desteklemeye devam edeceğim. Ve birçoğunu desteklediğimi gururla söyleyebilirim … Ayrıca yarısının işe yaramadığını da gururla söyleyebilirim.

Dailyhodl

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
kripto para

Kripto para piyasalarında haftaya başlarken son durum

VeChain (VET) yeni ortaklık kuruyor: Apple Pay ve Samsung Pay üzerinden kripto ödemeleri desteklenecek

VeChain (VET) yeni ortaklık kuruyor: Apple Pay ve Samsung Pay üzerinden kripto ödemeleri desteklenecek