in ,

Bitcoin için inanılmaz tahmin: Trilyon dolarlar kartlarda!

Bitcoin için inanılmaz tahmin: Trilyon dolarlar kartlarda!
Bitcoin için inanılmaz tahmin: Trilyon dolarlar kartlarda!

Byte Tree tarafından yapılan son bir araştırmada, Bitcoin (BTC)’in piyasa değerinin 2025 yılına kadar 1 trilyon dolara ulaşabileceği ve bunun da kurumsal yatırımcıların sayısı arttıkça Bitcoin’lerin refahındaki artışa neden olabileceği ortaya konuluyor.

Byte Tree Bitcoin’in yıl bazında göreceği seviyeleri açıkladı

Gerçek zamanlı kripto para ve Blockchain analizleri için bir kaynak olan Byte Tree, Bitcoin’in yeni fırsatlara ulaşacağını ancak bunun daha ​​ılımlı bir hızda olacağını öngördü. Bu çalışma, 20.000 doları Bitcoin’in 2022’nin başlarında hedeflediğine dikkat çekiyor. Bu arada tahmine göre, fiyatın 2020 sonuna kadar 10.000 dolar civarında dalgalanmasını bekleyebiliriz:

Büyüme oranları uzun süre devam edebilir, ancak yaşlandıkça kaçınılmaz olarak yavaşlarlar. Bu eğilim çizgisinin sonuçlarına göre, Bitcoin’in 10.000 dolarlık fiyatı 2020’nin sonuna kadar ve 2022’nin Şubat ayına kadar 20.000 doları, 2023’e kadar ise 40.000 doları bulacağı anlamına geliyor.

Byte Tree: “Bitcoin’in piyasa değeri 1 trilyon dolara çıkacak.”

Byte Tree, BTC’nin gelecekte daha geniş çapta benimsenerek daha fazla zenginlik oluşturacağını söylüyor. Byte Tree’ye göre, bu da Bitcoin’lerin piyasa değerinde 1 trilyon dolara yükselmesine neden olacak:

Neredeyse 18 milyon tokenin dört kat daha pahalı olması durumunda, bir buçuk trilyon dolarlık zenginlik yaratılacağını düşünün. Bu mümkün olduğundan çok daha fazla ve ağ 2025 yılında trilyon dolara ulaşabilir. Geçmişte olduğundan çok daha fazla zenginlik oluşturulmuş olacak. Ağ daha popüler hale geldikçe, konuşma değişir. Kurumlar bu düşünceye daha açık hale gelecek.

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Fırtına öncesi sessizlik: Usta trader’lar Bitcoin’de pozisyon alıyorlar

Fırtına öncesi sessizlik: Usta trader’lar Bitcoin’de pozisyon alıyorlar

Ripple, bilinmeyen cüzdanlara 80 milyon dolarlık XRP gönderdi.

100 milyon XRP gönderildi: Ripple’da McCaleb laneti gündemde!