in ,

Bitcoin, Ethereum, Ripple  ve Tether balinalarından dikkat çeken hareketlenmeler

Bitcoin balinaları son iki yılın rekorunu kırdı! Halving’den beklenti büyük
Bitcoin balinaları son iki yılın rekorunu kırdı! Halving’den beklenti büyük

Kripto balinaları tekrar göründü. Bitcoin, Ethereum, Ripple (XRP) ve Tether balinaları milyonlarca dolarlık kripto taşıdı.


Tether, 100 milyon USDT bastı

Son 24 saat içinde, stablecoin şirketi Tether, 100 milyon USDT bastı. Yeni USDT tokenlerinin çıkarılması, Tether tokenleri Bitfinex gibi kripto borsalarına götürdüğü için, Bitcoin fiyatındaki artışla sıklıkla ilişkilidir. Hem Bitfinex hem de Tether, iFinex Inc. şirketine ait ve Bitcoin fiyatını değiştirmek için 1:1 ABD doları cinsine sabitlenmiş USDT kullanmakla suçlanıyorlar.

Bitfinex uzun süredir USDT’nin BTC’nin fiyatını manipüle etmek için kullanıldığını reddediyor ve yeni basılan stablecoin’lerin piyasaya yeni para girdiğinin bir işareti olduğunu söylüyor. Yeni tokenleri çıkardıktan bir saatten kısa bir süre sonra, Tether 275 milyon USDT’yi bilinmeyen bir cüzdanına taşıdı. Ayrıca, kripto borsası Bittrex’ten 69,2 milyon USDT’yi hızlı bir şekilde geri aldı:

Ethereum ve Ripple balinaları milyonlarca XRP ve ETH taşıdı

 Bu arada, Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP) balinaları, kripto para piyasası daha uçucu hale geldikçe ortaya çıkıyor. Whale Alert’e göre, kripto para borsası Binance’den bilinmeyen bir cüzdana 96,2 milyon dolar değerinde 300 milyon XRP transferi gerçekleştirildi. Ethereum balinaları, bilinmeyen cüzdanlar arasında 71,8 milyon dolar değerinde 308.268 ETH gönderdi:

Bitcoin balinaları milyonlarda dolarlık BTC transfer etti

Bitcoin balinaları da toplu halde yüzeye çıkmakta ve son 24 saatte 168,6 milyon dolar değerindeki 14.501 BTC’yi taşıyorlar. İşlemlerin üçü bilinmeyen cüzdanlar arasındaydı, dördüncüsü önde gelen Bitcoin borsası OKEx’teki bilinmeyen bir cüzdanla takası içeriyordu:

Son gündeki ana balina hareketlerinin hiçbiri, kripto alım satım işlemlerinin borsalara geçişi ile ilgili değildi; bu, kripto yatırımcılarının şu anda satış yapmak istemediğini gösteriyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birik
7im, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önde gelen Bitcoin borsası Coinbase, bu 8 altcoin’i listeleyebilir!

Önde gelen Bitcoin borsası Coinbase, bu 8 altcoin’i listeleyebilir!

lazarus

BM raporu: “Kuzey Kore nükleer programlarını finanse etmek için siber saldırılar düzenliyor”