in ,

Bitcoin en fazla ne kadar düşebilir? İşte analist görüşleri

Bitcoin tahminleri tutan Brandt’tan inanılmaz BTC ve altcoin tahmini
Bitcoin’in popüler indikatörü 374 bin doları gösteriyor

Bitcoin ve kümelenmiş kripto pazarları, BTC’nin hangi yöne gittiği konusunda giderek belirsiz hale gelen ve hatta boğaların veya ayıların kontrol altında olup olmadığını bilmeyi zorlaştıran önemli bir oynaklık oluşturuyor.

Chonis Trading: “Bitcoin düşecek ama 8.500 dolarda duracak.”

Her ne kadar Bitcoin’in 9.100 dolara düşmesi kesinlikle kripto ayısının önemli bir gücü olduğuna işaret etse de bundan sonraki 10.000 doların üzerindeki fiyat artışı, boğaların hala kontrol altında olduğuna işaret ediyor olacak. Dört rakamlı fiyat bölgesine yapılan son düşüşe verilen olumlu tepki, alıcıların hala kontrol altında olduğunu ve 10.000 doların altında önemli miktarda alım desteği bulunduğunu gösteriyor.

Bitcoin’in yakın vadeli fiyat hareketine bakarken, analistler kripto para biriminin ters bir kafa ve omuz modeli oluşturabileceğine dikkat çekiyor. Bu BTC’nin 13.000 dolara yükselmeden önce biraz düşeceği anlamına geliyor. Analistlerin çoğuna göre, daha fazla düzeltme Bitcoin’in en az 8.500 dolara düşmesine neden olacak. Ünlü  bir kripto para analitiği analisti Chonis Trading, BTC’nin bir sonraki düşüşte 8.500 dolarda duracağını  iddia ediyor.

Ünlü analist Crypto Thies: “Geri çekilme yeni ralli için gerekli.”

Her ne kadar son geri çekilme son zamanlarda yapılan boğa piyasasının sonunu işaretlemesine rağmen, önde gelen bir analist yükseliş sürecinde %30-40’lık geri çekilmelerin tamamen doğal olduğunu açıklıyor. Twitter’daki bir diğer popüler analist olan Crypto Thies, son bir tweette bunun Bitcoin tarihinde birçok kez görülen modelin bir parçası olduğunu açıkladı. Bu nedenle analist, geri çekilmenin fiyattaki güçlü bir artış için gerekli olduğunu öne sürüyor. Bu modelin BTC için sorun olup olmadığını zaman ve piysa döngüsü belirleyecek.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Tecrübeli analistten tüm endişeleri dağıtacak Bitcoin tahmini

Tecrübeli analistten tüm endişeleri dağıtacak Bitcoin tahmini

Bitcoin fiyatı ne olacak? İşte 3 ünlü analistten çarpıcı fiyat tahminleri

Bitcoin fiyatı ne olacak? İşte 3 ünlü analistten çarpıcı fiyat tahminleri