in , ,

Bitcoin Cash ve Polygon fiyat analizi: BCH ve MATIC için izlenecek seviyeler

Bitcoin Cash ve Polygon fiyat analizi: BCH ve MATIC için izlenecek seviyeler
Bitcoin Cash ve Polygon fiyat analizi: BCH ve MATIC için izlenecek seviyeler

Kripto Para Haber – Bir ralli başlatmak için 645 doların üzerine çıkmayı bekleyen Bitcoin Cash, öncesinde satış baskısına karşı koymak zorunda kaldı. MATIC ise grafiklerde %30’luk bir artışı tetiklemek için tekrar alınması gereken kilit seviyeler sunuyor.

Bitcoin Cash (BCH) fiyat analizi


Bitcoin Cash’in boğaları için geri kazanılması gereken önemli bir alan, 645 dolarlık genel direncinin hemen üzerinde bulunuyor. Tavan, 4 saatlik grafikte BCH’nin 50-SMA (sarı) ve saatlik grafikte 200-SMA (yeşil) ile çakıştı. SuperTrend Göstergesi bu bölgeye bir stop-loss yerleştirdi ve bir kırılma durumunda alımdan satıma geçecek.

Bununla birlikte, Awesome Osilatör’e göre momentum düşüşe karşı nötr ve özellikle borsalar arasında işlem hacimleri düşük olduğu için bir kırılma henüz yakın görünmüyor. Başka bir düşüş durumunda, 460 dolarlık destek muhtemelen daha fazla satış tehdidine karşı koyacaktır.

Polygon (MATIC) fiyat analizi

MATIC’in kritik alanı, 1,51 dolarlık direncinin hemen üzerinde. Bu bölge, 50-SMA (sarı), 200-SMA (yeşil) ve alçalan üçgeninin üst trend çizgisi arasında bir birleşme kaydediyor. Modele göre, MATIC’in 1,46 dolarda satış baskısı ile karşılaşması bekleniyor ancak bu seviyelerin üzerinde bir hareket, %30’luk bir fiyat artışı için kapıları açabilir. Bu hamle MATIC’i 2 dolarlık işarete doğru itebilir.

Tersine bakıldığında alt trend çizgisinin altındaki bir kırılma, kayıpları 0,96 dolara kadar yükseltebilir. Awesome Osilatör’de bir miktar düşüş momentumu var ve boğaların alt trend çizgisini bir kırılmaya karşı savunması gerekiyor. 38’lik ADX, daha keskin fiyat dalgalanmaları için güçlü bir eğilimin olduğunu gösterdi.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin Bitcoin madenciliği yasaklarına bir yenisini daha ekledi

Çin, Bitcoin madenciliği yasaklarına bir yenisini daha ekledi

JPMorgan analistlerinden yatırımcılara Bitcoin uyarısı!

Bitcoin almak için artık çok mu geç? BTC almak ve almamak için haklı sebepler