in , ,

Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH için bir sonraki hamle ne olacak?

Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH için bir sonraki hamle ne olacak?
Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH için bir sonraki hamle ne olacak?

Kripto Para Haber – Bitcoin ile benzer bir seyir izleyen Bitcoin Cash, ABD doları karşısında 620 doların üzerinde toparlanmaya çalışıyor. BCH/USD, 560 doların altında daha fazla düşüş riskiyle karşı karşıya.

Bitcoin Cash (BCH) fiyat analizi

700 doların üzerinde mücadele ettikten sonra, Bitcoin Cash fiyatı yeni bir düşüş başlattı. BCH, düşüş bölgesine geçmek için 620 dolarlık destek seviyesini ve 55 basit hareketli ortalamayı (4 saat) kırdı.


Sonrasında 600 dolar seviyesinin altında bir kırılma oldu. Fiyat 545 dolara kadar geriledi ve devamında yukarı yönlü bir düzeltmeye başladı. 580 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma gerçekleşti. Fiyat bu dönemde 735 dolardan 545 dolara düşüşün %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde işlem gördü.

Fiyat 620 dolar seviyesinin üzerine bile tırmandı. Ancak 640 dolarlık direnç seviyesini aşamadı. Görünüşe göre BCH, 735 dolardan 545 dolara düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesinin yakınında reddedildi.

BCH/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 620 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi de var. Parite şu anda 600 doların ve 55 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem görüyor. Fiyat 600 doların altında kalmaya devam ederse daha fazla kayıp riski görünüyor.

Aşağı yönde ilk destek 575 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek 550 dolar seviyesine yakın, bunun altında 510 dolar seviyesine düşebilir. Aksi yönde ise istikrarlı bir artış başlatmak için 620 doların üzerinde net bir kırılma şart. Bir sonraki kilit direnç 650 dolar civarında.

Grafiğe bakıldığında, Bitcoin Cash fiyatı 600 doların ve 55 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem görüyor. 600 dolar ve 620 doların üzerinde net bir kırılma olmadığı sürece fiyat düşüşünü uzatabilir.

Teknik göstergeler

  • 4 saat MACD: Düşüş bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi): 50 seviyesinin altında.
  • Temel Destek Seviyeleri: 550 ve 500 dolar
  • Temel Direnç Seviyeleri: 600 ve 620 dolar

livebitcoinnews


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coinbase Pro "erteledik" dedi, SHIB fiyatı yine çakıldı

Coinbase Pro “erteledik” dedi, SHIB fiyatı yine çakıldı

Polygon kullanıcı sayıları saat başı artıyor!

Polygon için çok kritik metrikler açığa çıkıyor! MATIC yükselişe mi hazırlanıyor?