in , , ,

Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), VeChain (VET) fiyat analizi: 01 Ağustos

Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), VeChain (VET) fiyat analizi: 01 Ağustos
Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), VeChain (VET) fiyat analizi: 01 Ağustos

Bitcoin bugün 42.000 dolara kadar yükselirken, diğer altcoinler de ona eşlik etti. BCH ani direncini test etmeye hazırlanırken, ATOM bir gecede %8 arttı ve VET bir yükseliş trendinin işaretlerini verdi.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash, Cosmos and VeChain Price Analysis: August 1


Bitcoin Cash, son 24 saatte %2.1’lik bir kazancın ardından 554 dolardan işlem görüyordu. 4 saatlik grafikten BCH, 566 dolarlık ani direncine doğru yukarı yönlü bir hareket gösteriyor. Aynı şeyi test etmede başarısız olursa, fiyatlar 544 $ işaretinin yakınına inebilir ve ardından 528 $ ‘a dayanabilir.

Göreceli Güç Endeksi, satın alma baskısında hafif bir düşüş kaydetmesine rağmen yükseliş bölgesinde sağlam durdu. Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubukları, piyasadaki boğaların varlığını gösteriyor.

Bununla birlikte, MACD, dünkü düşüş eğiliminden sonra basın zamanında histogramda kırmızı çubuklar parladı, ancak göstergedeki düşüş hissinin tersine çevrildiğini işaret eden boyutta küçüldü.

Cosmos (ATOM)

Bitcoin Cash, Cosmos and VeChain Price Analysis: August 1

ATOM, bir günde yaklaşık %8’lik hatırı sayılır bir artış gösterdi. Altcoin, basın zamanında 12,88 $ olarak fiyatlandırıldı. Yukarı doğru hareket etmeye devam ederse, token 12.96 dolarlık hemen tavan fiyatını geçebilir.

ATOM, yaklaşan işlem seanslarında 12.96 $’a ulaşırsa, 13.60 ‘da güçlü bir direnç bekleyebilir. Kripto para mevcut fiyat seviyesinin altına düşerse, destek bölgesi 12,00 dolar ve sonunda 11,53 dolar olabilir.

ATOM’un genel teknik görünümü, küçük bir düşüşe rağmen, Göreceli Güç Endeksi 60’ın üzerinde tespit edilirken oldukça yükselişini sürdürdü. Müthiş Osilatör, aynı şeyi doğrulayan güçlendirilmiş yeşil sinyal çubukları gösterdi.

Bollinger Bantları, fiyatlar üst banda dokunmaya devam ettikçe piyasa oynaklığı ihtimalini öne sürerek genişledi.

VeChain (VET)

Bitcoin Cash, Cosmos and VeChain Price Analysis: August 1

VeChain, birkaç gün önce bir konsolidasyon dönemi görmüştü, ancak bundan toparlandı ve son birkaç gün içinde istikrarlı kazançlar kaydetti. Vet tokenin yazım zamanında fiyatı, bir gecede %5,2’lik bir kazanç kaydettiği için 0,0913 dolardı.

Teknik analiz tablosu, VET’in, Göreceli Güç Endeksi’nin sadece 24 saat önce aşırı alım bölgesine dokunmasıyla yükseliş ticaretine tanık olduğunu gösterdi. Ancak yazım zamanında, gösterge aşırı alım bölgesinin altına düştü.

Chaikin Money Flow, son birkaç gün içinde artan sermaye girişleri kaydetti ve baskı sırasında sermaye girişlerindeki küçük düşüşe rağmen yükseliş bölgesinde resmedildi.

Bollinger Bantları artan piyasa oynaklığı beklentisiyle açıldı. Fiyatların üst banda dokunmasıyla boğalar fiyatları daha yükseğe çıkarabilir. VET için ani direnç 0,93 ABD dolar civarında ve bunu test edemedi, destek bölgesi 0,0870 ABD doları ve ardından 0,801 dolar olarak takip edilebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polonyalı Influencer 'Aşkını' 250.000 dolara NFT olarak satıyor

Polonyalı Influencer ‘Aşkını’ 250.000 dolara NFT olarak satıyor

Dünyanın en büyüklerinden Suudi Aramco Bitcoin madenciliğine başlayacak mı?

Dünyanın en büyüklerinden Suudi Aramco Bitcoin madenciliğine başlayacak mı? Söylentiler bu yönde