in ,

Ünlü analiste göre, Bitcoin bu seviyeye kadar düşebilir!

Çarpıcı tahmin: Sabredin! Bitcoin’de azalan üçgen yukarı doğru çözülecek!
Çarpıcı tahmin: Sabredin! Bitcoin’de azalan üçgen yukarı doğru çözülecek!

Bitcoin’in son zamanlarda aşağı yönlü baskısı şimdi fiyatını kesin olarak 10.000 doların altına gönderdi. Bu durum, BTC’nin geçtiğimiz birkaç hafta boyunca yaşadığı uzun yükseliş momentumunun sona erdiğini gösteriyor.

Mr. Anderson: “Bitcoin  en fazla 6.100 dolara kadar düşebilir.”

Önemli bir şekilde son düşüş, birçok analistin kripto para biriminin son birkaç ay içinde oluşturduğu parabolik formasyonu ihlal ettiğine inanmasına yol açıyor, ancak önde gelen bir analist BTC’nin muhtemelen 6.100 dolara düşebileceğini ve parabolik formasyonunu hala koruyabileceğini kaydetti.

Önemli olarak birçok analist piyasayı, Bitcoin’in son günlerde oluşturduğu parabolü ihlal edip etmediğini görmek için yakından izliyor. Ancak Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Mr. Anderson, BTC’nin güçlü bir destek görevi görebilecek birkaç parabolik eğilim çizgisine sahip olabileceğini açıkladı. Bunlardan en düşük olanının ise 6.100 dolar civarında olduğunu da ekledi. Analiste göre Bitcoin’in görebileceği en düşük seviye 6.100 dolar.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
FBI kripto paralara yönelik teknik destek dolandırıcılığı konusunda uyarıyor

Türkiye’de Bitcoin dolandırıcılığı: Rahmi Koç’tan Elon Musk’a kadar birçok iş adamının ismini kullandılar!

Bitcoin’de 2 yıl sonra bir ilk yaşanıyor! Şimdi bizi ne bekliyor?

Bu ülkede Bitcoin 104 bin dolara satılıyor!