in ,

Dev Bitcoin borsası, Türkiye’ye geliyor!

bibox
Bibox 2.0 ile “Yeni Borsa Standartları” geliyor

Dev kripto para ve Bitcoin borsası Bibox, Türkiye ve Rusya’ya açılıyor.


Bibox, Türkiye Bitcoin ve kripto para pazarına giriyor!

Dev Bitcoin borsası Bibox, yeni hedef kitlesini tanımak, planlarını paylaşmak ve müşterilerden geri bildirim almak için üç endüstri toplantısı düzenledi. Bibox, 2017 yılında crowdfunding ile başlatılan Estonya’da kayıtlı bir kripto para birimi borsasıdır. Platform, sahiplerinin platform tarafından sunulan çeşitli avantajlardan yararlanabilmelerini sağlayan yerel token’i Bibox Token’i (BIX) içeren 100’ün üzerinde kripto aracı sunar. Yapay zeka (AI) ve Blockchain teknolojisinin yenilikçi kombinasyonu, borsanın 2 milyondan fazla kullanıcıya aynı anda hizmet vermesini sağlar.

Kısa süre önce borsa, CoinMarketCap tarafından güven oluşturmak ve kullanıcıların kripto para borsaları hakkında doğru istatistiksel veriler almasını sağlamak için kurulan Data Transparency Alliance’a katıldı. Ticaret platformu Rusça, Çince, Korece, Japonca, Vietnamca, Türkçe ve İngilizce dillerini destekliyor. Başarılı bir faaliyet yılı sonrasında, şirket Rusya ve Türkiye’de yeni ofisleri açarak küresel büyümesini sürdürüyor. Genişleme planının bir parçası olarak, şirket Hanoi, Vietnam, Türkiye, Moskova ve Rusya’da yatırımcılar ile başarılı bir şekilde üç toplantı düzenledi. 

Bibox, popüler kripto para borsaları arasında yer alıyor

Borsa hem yerel kripto para birimi topluluklarından hem de medya kuruluşlarından büyük ilgi gördü. Katılımcılar, önde gelen endüstri uzmanlarıyla tanışma, yaklaşmakta olan heyecan verici projeler hakkında bilgi edinme ve ve Blockchain sektörünün farklı kesimlerinden gelen yatırımcılar ve etkileyicilerle “ağ” kurma şansı yakaladı.  Bibox Güneydoğu Asya’nın genel müdürü olan Liu Guojie, üç buluşmaya da katıldı. Bibox’un temel özellikleri hakkında etkileyici bir sunum yaptı ve endüstri geliştirme konusundaki görüşlerini paylaştı:

İşlem hızını artırmak, platform dengesini artırmak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için son zamanlarda büyük bir sistem güncellemesi yaptık. İleriye dönük olarak, kaynaklarımızı daha fazla kullanım senaryosu ve aktif topluluk oluşturma yoluyla BIX token ekosistemini inşa etmeye odaklayacağız. Şimdi tüm dünyadaki şehir ortaklarını ve topluluk elçilerini işe alıyoruz. Ayak izlerimizi farklı kıtalarda genişletmeye devam ederken, hizmetin yerelleştirilmesinin, toplumu desteklemenin önemini de biliyoruz. Vietnam ekibimiz ve Türkiye ekibimiz sırasıyla Kasım 2018 ve Mayıs 2019’da kuruldu. Yakında Rusya’da yeni bir ofis açacağız ve Rus kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kripto para piyasaları

Avrupa devi olan şirket, kripto para sektörüne adım attı!

Ünlü uzmandan dev Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

Ünlü uzmandan dev Bitcoin (BTC) fiyat tahmini