Dev Bitcoin borsası Binance, Launchpad kurallarını güncelledi

Binance Launchpad’de satışı yapılacak bir sonraki kripto para projesi açıklandı
Binance Launchpad’de satışı yapılacak bir sonraki kripto para projesi açıklandı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, Launchpad’deki token satışlarına katılım kurallarında değişiklik yaptı.

Binance, Launchpad kurallarını değiştirdiğini açıkladı

Binance, Launchpad projelerinin token satışlarına katılım kurallarının değiştirildiğini belirtti. Şimdiye kadar Binance’in Launchpad platformu üzerinde 6 kripto projesinin token satışı gerçekleştirildi ve şimdi ise 7. açıklanacak olan Launchpad’deki token satışlarına katılım kuralları değiştirildi. Binance Launchpad’de gelecekte yer alacak olan projeler için kurallarda aşağıdaki değişiklikleri yaptı:

  • Bir sonraki (7.) Launchpad projesi 7 günlük bir BNB tutma süresine sahip olacak.
  • 8. Launchpad projesinde BNB tutma süresi 15 güne çıkarılacak.
  • 9. Launchpad projesinden başlayarak ve sonrasında BNB tutma süresi 30 gün olarak belirlenecek.
  • İleriye dönük olarak her bir Launchpad projesi için BNB tutma periyodu proje ilan edilmeden önce başlayabilir. Örnek olarak bu, 7 Ağustos’ta duyurulan 8. projenin son BNB tutma tarihinin 13 Ağustos olarak açıklanabileceği ancak sürecin ilan edilmeksizin 30 Temmuz’da başlayabileceği anlamına geliyor.
  • Kullanıcıların BNB bakiyelerine yönelik bilgiler her gün saat TSİ 03.00’de kaydedilecek.
  • Binance Marjin Hesaplarında yer alan BNB’ler, Launchpad bilet talepleri için her kullanıcının BNB bakiyesinden düşülür. Özetle marj hesaplarında tutulan BNB’ler, Launchpad’de sayılmaz.
  • Talep edilen bilet sayısı ve her kategori için gereken BNB miktarı da aşağıda belirtildiği gibi güncellendi.

Binance Launchpad’deki önceki kurallara göre, maksimum bilet alabilmek adına 500 BNB gerekliydi, şimdi ise sayı 250 BNB’ye düşürüldü.

Binance

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir