in ,

Bitcoin ayı trendinden geçti: Analistlere göre şimdi bu seviyeler kritik!

Bitcoin ayı trendinden geçti: Analistlere göre şimdi bu seviyeler kritik!
Bitcoin ayı trendinden geçti: Analistlere göre şimdi bu seviyeler kritik!

Bugün Bitcoin’in boğalarının hızlanıp BTC’yi birkaç dakika içinde 1.000 doların üzerine çıkarmasıyla son birkaç gün boyunca devam eden tutarlı satış baskısı sonlandı. Ayrıca BTC boğaları, kripto para birimi için önemli bir değişim değişikliği yaşanmasına neden oldu.  Şimdi, analistler bu fiyat artışının piyasaları geç saatlere kadar tüketen ayı trendinin sonunu işaretleyebileceğini, bunun da boğaların tekrar kontrol altına alındığı gösterdiğini belirtiyor. Bu boğaların Bitcoin’in yakın vadede daha yüksek seviyelere çıkmasına yardımcı olacağı anlamına geliyor.

Bitcoin’de trend değişikliği göründü: Fiyat hangi seviyelere kayacak?

Son dönemde yaşanan yükseliş, Bitcoin’i 13.800 dolarlık en yüksek seviyesinden aşağı çekmeye başladı. Önemli olarak, BTC geçtiğimiz ay birçok kez 10.000 doların altında güçlü bir alım baskısı bulabildi ve bu 10 bin doların muhtemelen önümüzdeki aylarda güçlü bir destek bölgesi olacağını gösteriyor. Twitter’da popüler bir kripto analisti olan Alex Krüger, son zamanlarda atılan bir tweette son fiyat dalgalanmasından bahsetti ve bu fiyat hareketinin bir eğilim değişikliği gösterdiğini açıkladı.

Bitcoin’in haftalık mumunu kapatmasına hala önemli bir süre olmasına rağmen, analistler boğa momentumunun daha da artması için BTC’nin EMA 8 trend çizgisinin üzerinde kapanmasının zorunlu olduğunu kaydetti. Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Big Cheds, son yükselişin gerçekten sağlam olup olmadığını onaylayacağını açıklayan son bir tweette bu seviyenin öneminden bahsetti:

Bitcoin’in EMA 8’in üzerinde haftalık olarak kapanışı, yükseliş trendinin hala yürürlükte olduğunu doğrulayacak.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
jp morgan ceo libra

JP Morgan CEO’su Libra hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı

Veteran yatırımcıdan XRP yatırımcılarına kritik uyarı! “Çıkmaz sokak…”

Ripple’da bir ilk yaşanıyor! Analiste göre XRP rallisi başladı