in ,

YouTube’un en büyük Bitcoin analisti son BTC tahminini paylaştı

eToro CEO'sundan korkutan Bitcoin tahmini geldi
eToro CEO'sundan korkutan Bitcoin tahmini geldi

YouTube’un en büyük Bitcoin ve  kripto para analisti, önümüzdeki günlerde yatırımcılar için piyasada iyi haberler olmadığını söylüyor.

YouTube’un en büyük kripto analisti: “Bitcoin 9.000 dolara kadar düşebilir.”

YouTube’un en büyük kripto analisti, önümüzdeki günlerde yatırımcılar için daha fazla acı olabileceğini söylüyor. Çarşamba günü 13.000 doları kısa bir süre geçtikten sonra, Nicholas Merten, Bitcoin’in şimdi %20-40 oranında geri çekilmenin başlangıcında olabileceğini söyledi:


Bitcoin 10 bin dolara düşebilir. Eğer 10.000 doları geçersek, birkaç saat boyunca buradaki desteği sağlamlaştıramıyorsak, o zaman burada 9.000 dolar aralığında başka bir pozisyonun ortalamasını alacağım. Çünkü bu bizi %35 oranında düşürecek. Gerçekten görmek istediğim %40’lık bir düzeltme.

Nicholas Merten: “Bitcoin fiyat hareketi zor tahmin edilebilir bir noktaya geldi.”

Merten, Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsünün her zamankinden daha zor tahmin edildiğini, ancak Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini 20.000 dolara çıkarması durumunda bunun değişeceğine inanıyor:

Bitcoin ticareti yapmaya çalışmıyorum. Hepinize çok açık olmak istiyorum. Dürüst olmak gerekirse, bu rallide önceki rallilerden daha az tahmin edilebilir bir noktaya geldim. Bunun değişmesi için yükseliş şart.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Gelişme: SEC bir altcoin’in daha token satışını onaylayabilir!

Önemli Gelişme: SEC bir altcoin’in daha token satışını onaylayabilir!

Malezya'dan Binance şoku: Borsanın ülkede faaliyet göstermesi yasaklandı

Binance, son üç aylık yanma programında 24 milyon dolar değerinde BNB yaktı