in ,

Bir saat içinde 5 milyar dolar kripto pazarından silindi ve Bitcoin %4 değer kaybetti

Bitcoin 3500 dolara dayandı
Bitcoin 3500 dolara dayandı

Oldukça sakin birkaç gün geçiren Bitcoin ve kripto pazarı aniden uyandı ve yüz üstü kapaklandı. Yaklaşık 5 milyar dolar sermaye bir anda eridi.

Bitcoin 3500 dolara dayandı

Dün Bitcoin (BTC) 3750 dolarlık karşılama işaretine ulaştı, ancak hızlı bir şekilde yön değiştirerek, 24 saat içinde %-4.20 düşüşle yaklaşık 3588 dolara gerileyerek 3.500 destek seviyesi için sinyal verdi.

Bitcoin (BTC) haftalık fiyat grafiği
Bitcoin (BTC) haftalık fiyat grafiği

Liderin gerisinde olan XRP bu son düşüşün acısını %-2,99’luk bir kayıpla hissetti. Ve ilk 2’yi takip eden Ethereum (ETH), 24 saatlik tablolarda BTC’ye benzer zararı %-4,10 seviyesinde görüldü.

Altcoinlerde düşüş

Bitcoin Cash (BCH), EOS, Stellar (XLM), Litecoin (LTC), TRON ve Bitcoin SV (BSV), kırmızı tarafa geçen kripto paralar arasında yer aldı. Sırasıyla %-5.87,%-6.36,%-4.80,%-4.46, %-5.13 ve %-2.20 oranında değer kaybettiler.

İlk 10’un dışında birçok altcoin, Cardano (ADA), Iota (MIOTA) Binance Coin (BNB), Monero (XMR), Dash ve NEM (XEM) dahil olmak üzere çoğu kripto para benzer bir hikaye anlatıyor. 24 saatlik grafiklerde sırasıyla %-7.01, %-2.15,%-14.91,%-5.97 ve %-3.57 oranında değer kaybettiler.

Bugünün en büyük kayıplarından biri %-68,68’lik düşüşle Stratis’ten (STRAT) geliyor.

Chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Müjde! Kripto paralar yeni yasa ile “para” yerine geçecek

Müjde! Kripto paralar yeni yasa ile “para” yerine geçecek

İşte Lord Ripple'ın saflarına kattığı banka ve şirketler

İşte Lord Ripple’ın saflarına kattığı banka ve şirketler