Binance’ın yakın zamanda kaldıraçlı işlemlere başlayacağını ima etmesi BNB coini tüm zamanların en yükseğine çıkardı

Binance
CZ: "Binance Cryptopia'dan çalınan bazı tokenleri dondurdu"

Binance’da çok yakın zamanda marj kullanarak kripto para alım satım işlemleri yapıldığını göreceğiz. Kripto para borsasının attığı son twitlerden birinde ise marj işlemlerinin başlatıldığına dair bir ipucu var gibiydi.

Binance, platformunun güncellenmiş bir arayüzünün iki ekran görüntüsünü, hem karanlık mod hem de açık mod şeklinde twitledi. Borsa, twitte ‘Karanlık mod mu açık mod mu?’ diye sorarken, görsellere dikkatle bakanlar Binance’ın paylaştığı arabirimdeki gerçek fark es geçmedi.

Ayrıca konusu açılmışken…

29 Mayıs Çarşamba günü Binance’ın boğazdaki iftar etkinliği için 2 davetiyemiz var!

BTC/USDT sembol işaretinden hemen sonraki ‘M’, borsadaki marj işlem bölümünün altını çiziyor ve alt kısımda kullanıcı için “Marj Ticareti, geleneksel ticaretten daha yüksek bir kar potansiyeli sunar, fakat aynı zamanda daha büyük riskler de sunar. Piyasadaki aşırı dalgalanma olması durumunda, varlıklarınızın tasfiye edilmesi riskinin bile olduğunu lütfen unutmayın.” şeklinde’önemli bir hatırlatma’ gözüküyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance twit’inin hemen ardından attığı twitte “Burada neye dikkat çekiliyor?” şeklinde bir soru sordu.

Binance Coin’in fiyatı bu twitler sonrası yüzde 8 artışla 33,72 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini egale etmeye devam etti.

CZ, 7000 BTC’nin çalındığı Binance siber saldırısının hemen ardından, marj işleminin son test aşamasında olduğunu belirtmişti. Marjlı alım satım işleminin Binance platformuna ne zaman sunulacağı henüz belli olmasa da, hazırlıkların hemen hemen bittiği ve çok yakın zamanda bu hizmetin başlayacağını düşünebiliriz.

Marj ticareti, tasarruf miktarınızdan daha büyük bir pozisyona girmenizi sağlar. Yatırımcılar, alım yapmak için ödünç fonlar kullanırlar. Şu anda, Bitmex kripto para alanında en popüler marj işlem platformu. Ancak Binance bu pazara girdiğinde Bitmex’in büyük bir rakibi olacak.

chepicap

Binance kripto para borsası ile ilgili tüm gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz…

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir