in ,

Binance’de 1,2 milyar dolarlık bir Bitcoin işlemi 1 saniyede tamamlandı!

Binance ağında devrimsel güncelleme
Binance ağında devrimsel güncelleme

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kısa süre önce kritik bir açıklama yaptı. Changpeng Zhao 1,2 milyar dolarlık bir Bitcoin işlemini 1,1 saniye içerisinde tamamladıklarını söyledi.

Binance CEO’su: “1,2 milyar dolarlık bir Bitcoin işlemini 1 saniyede tamamladık.”

Cuma günü devasa bir Bitcoin işlemi gerçekleşti. Bu işlemde tek bir Bitcoin işlemiyle toplamda 1 milyar dolardan fazla para gönderildi. Bu işlemin büyüklüğü dışında dikkat çeken diğer bir husus ise işlemin 10 dakika içerisinde gerçekleşmesi. Ayrıca dev BTC işlemi sebebiyle alınan ücret 700 dolar. Ünlü kripto uzmanı Charlie Shrem, bu BTC işlemine yönelik bir yorum yaptı:


Dakikalar içerisinde 1 milyar dolar gönderildi ve bu işlemin maliyeti 700 dolar oldu. Bu işlemin ilginç yanı bunun normalden de yüksek bir işlem ücreti olması.

Binance CEO’su ise Charlie Shrem bu tweetine cevap olarak şunları yazdı:

Süper ucuz. Bir bankaya gidin ve “1 milyar dolar transfer etmem gerekiyor, önümüzdeki 10 dakika içinde işlemden geçirilmesini istiyorum ve komisyonda 700 dolar ödemeye hazırım” deyin. Benzer bir transferi 1,2 milyar dolar için yaptık. 0,0015 dolarlık işlem ücreti ödedik ve işlemi 1,1 saniyede tamamladık.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşte Bitcoin piyasasına darbe vuran gelişmeler ve BTC’nin yeni hedefleri

İşte Bitcoin piyasasına darbe vuran gelişmeler ve BTC’nin yeni hedefleri

Fed Başkanı'ndan dijital dolar ve kripto paralar hakkında flaş açıklamalar!

FED Başkanı’ndan son dakika Libra açıklaması