in ,

Binance ve Coinbase CEO’sundan önemli Bitcoin ve piyasa öngörüsü

Binance ve Coinbase CEO'sundan önemli Bitcoin ve piyasa öngörüsü
Binance ve Coinbase CEO'sundan önemli Bitcoin ve piyasa öngörüsü

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre, kripto para birimi herhangi bir ülkeden bağımsız olarak hayatta kalacak. Trump’ın tweet’leri kripto para birimi endüstrisi için büyük bir tanıtımdı.

Binance CEO’su: “Trump Bitcoin için aslında iyi bir şey yaptı.”

Dünyanın önde gelen kripto para birimi borsası olan Binance CEO’su, hükümetlerin ve en üst düzey iktidardaki insanlardan gelen olumsuz görüşlerin kriptoya olumlu bir itme gücü verdiğine inanıyor. CNBC, 23 Temmuz’da endüstri lideri ile röportaj yaptı. Zhao, Trump’ın dijital varlıklarla ilgili son tweet’leri hakkında yorum yaptı. ABD Başkanı, yalnızca kripto hayranı olmadığı konusunda açıklamalar yaparken, Bitcoin’e çok zarar vermedi. Bununla birlikte, tanıtım kripto para birimi endüstrisi için bir kazançtır. Binance CEO’su Changpeng Zhao konuya yönelik şunları söyledi:

Şimdiye kadar Trump, olumlu ya da olumsuz hiçbir şey yapmadı, sadece Bitcoin’in hayranı olmadığını söyledi. Bunun hakkında tweet atması ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın kripto para birliğinden bahsediyor olması iyi bir şey.

Sektör liderleri Trump’ın hamlesinin Bitcoin’i olumlu etkilediğini düşünüyor

Zhao açıklamalarında, Trump Amerika Birleşik Devletleri’nde kriptoları yasaklasa bile varlık sınıfının devam edeceğini söyledi:

Herhangi bir ülkeden bağımsız olarak Bitcoin ve kripto para birimleri varlığını sürdürecek. Bitcoin’i yasaklamaya çalışan çoğu ülke vatandaşlarının kripto para birimini daha çok istemelerine neden oluyor.

Zhao’dan başka, Coinbase CEO’su gibi diğer endüstri liderleri de Trump’ın tweet’lerine olumlu yönde dikkat çekti:

Başarı kabul edildi! Yıllar önce büyüyen kripto para birimi kullanımına cevap vermesi gereken ABD başkanını hayal etmiştim. Önce seni görmezden geliyorlar, sonra sana gülüyorlar, sonra seninle savaşıyorlar, sonra sen kazanıyorsun. Şimdi 3. aşamadayız.

Fxstreet

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin bu ülkede rekor hacimle işlem görüyor!

Bitcoin bu ülkede rekor hacimle işlem görüyor!

kripto para

24 Temmuz kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum